Сайт
Головна - Інші технології - Каркасні велетні

Каркасні велетні

Традиційно, за дерев'яною каркасною технологією будують індивідуальні півтора і двоповерхові будинки котеджного типу. Проте, є й винятки. У цьому огляді, ми хотіли поговорити про межі габаритів каркасних будинків.

За каркасною технологією, в США і Канаді будують не лише двоповерхові котеджі, але і готелі в 3-4 поверхи, церкви, школи та інші муніципальні будівлі. І нічого, витримує каркас такі навантаження.

Почувши цю новину, звичайно, не варто зриватися й бігти будувати п'ятиповерхівку на основі дерев'яного каркаса на своїх 6 сотках. Звичайне явище для каркасного будівництва - це перший повноцінний поверх і мансарда, або два повноцінних поверхи. Все, що планується будувати понад двох поверхів, повинно якісно прораховуватися і проектуватися. При грамотному підході, правильно зроблених розрахунках на міцність - 3-4 поверхи, для дерев'яного каркаса, цілком реальна висота. Звичайно, будівлі підвищеної висотності будуть додатково зміцнюватися розкосами, металевими кріпленнями та іншими технічними прийомами.

Многоэтажная каркасная гостиницаБагатоповерховий каркасний мотель будують, часто, вже не з дошки, а з бруса. Будинки такого, фахверкового типу, можуть бути 3-4 поверховими.

На жаль, у нас каркасне будівництво залишається суто котеджною технологією. Хоча, у рамках державних програм, каркасна технологія могла б вирішити багато проблем з муніципальним будівництвом, зі школами і лікарнями в селах і.т.п.

Фото Каркас