Сайт

Термоблок

Термоблок стає все популярнішим, з кожним роком. Дійсно, частка будинків з термоблока, які будуються в сегменті приватного будівництва - зростає. Термоблок, разом з каркасною технологією і будинками з ніздрюватих бетонів, поступово витісняють цегляні котеджі. І це обгрунтовано рядом причин. Так що, зараз постараємося розібратися в секретах успіху термоблока, будинків з термоблока.

Термоблоки ще називають терміном - незнімна опалубка. По суті, безпосередньо термоблок - це всього-навсього, пустотіла форма, рамка з твердого екструдованого пінопласту. Що являють собою термоблоки, ви можете подивитися на фото нижче.

Термоблоки

Суть будівництва будинків з термоблоків полягає в наступному. З пінопластових термоблоків збираються конструкції стін, перегородок. Блоки з пінопласту мають фасонні пази і виступи, так що блоки збираються в стіни, як дитячий конструктор. Виходять ділянки стін з пінопласту, з порожнечами всередині. Як правило, на фундаменті, спочатку монтуються армуючі каркаси майбутніх стін. Потім на них надівається термоблок. Але можна монтувати армуючий каркас всередині вже зібраних блоків. По різному роблять...

Виходить стіна з пінопласту, а всередині арматура встановлена. Зверху, в порожнечі заливається бетон з міксера. Коли бетон застигає, ми отримуємо будинок, з суцільними, армованими, залізобетонними стінами. По боках стін, виходить по шару пінопласту, в якості ізолятора, утеплювача. Дуже вдале рішення, погодьтеся!

Монтаж термоблока

Виробництво термоблоків являє собою ніщо інше, як формування пінопластових сегментів незнімної опалубки. Процес елементарний, за наявності відповідного обладнання. Пінопласт дешевий. Так що, ціна термоблокацілком бюджетна. Правда, зрозуміло, що доведеться витратитися на арматуру, замовлення бетону з доставкою в міксерах.

Будинки з термоблоків, як зрозуміло з опису технології, виходять дуже міцні (в підсумку, це, вважай - монолітобетонное будівництво, зі всіма наслідками...); а також вельми теплі - два шари товстого пінопласту, що захищають стіну - це не мало!

До недоліків термоблока можна віднести хіба тільки незручність проводки комунікацій. Зазвичай пінопласт не ріжуть, а труби і проводку ведуть між стіною з термоблока і внутрішньою обробкою стін (гіпсокартон).

Як бачимо, в цілому, відгуки про будинки з термоблоків - позитивні. Так що при виборі будівельної технології для свого приватного будинку, серед інших, слід розглядати і термоблочне будівництво.

Фото Каркас