Сайт
Головна - Інші технології - Керамзитобетонні блоки

Керамзитобетонні блоки

Керамзитобетонні блоки широко застосовуються в будівництві. Серед сучасних стінових матеріалів для малоповерхового будівництва керамзитобетон і блоки з нього, займають далеко не останнє місце. Навпаки, популярність блоків з керамзитобетону зростає. Постараємося розібратися з особливостями іхарактеристиками керамзитобетонних блоків.

Керамзит - це гранули, легкий спінений матеріал, що отримується шляхом випалювання легкоплавкої глини. Керамзит легкий. Він володіє відмінними теплоізоляційними характеристиками, у зв'язку з підвищеною пористістю. Це ж є причиною дуже легкої ваги гранул керамзиту.

Керамзитобетонний блок

Так от, якщо в якості заповнювача бетону використати ці самі гранули керамзиту - то виходить дуже класний будівельний матеріал - керамзитобетон. Це один з видів так званих ніздрюватих бетонів. Відповідно, зкерамзитобетону роблять відмінні стінові блоки.

Основні характеристики керамзитобетону, керамзитових блоків:

- Висока міцність, достатня для використання керамзитобетонних блоків в якості основного будівельного матеріалу несучих стін в котеджах;

- Невелика вага, що гарантує зручність роботи, монтажу керамзитобетонних блоків (тим більше, що в більшості випадків такі блоки роблять порожнистими, з порожнечами);

Керамзитобетон відмінно ріжеться звичайною або дисковою пилкою, що дозволяє з керамзитобетонних блоків чудово формувати стіни з віконними і дверними прорізами, а також з досить складними і цікавими архітектурними фішками. Крім цього, поверхня блоків з керамзитобетону прекрасно тримає цвяхи і саморізи, що дуже позитивно при обшивці стін обробкою зовні і всередині приміщень.

- У зв'язку з високою пористістю, керамзитобетон забезпечує прекрасну теплоізоляцію будинку.

Керамзитобетон - це дихаючий стіновий матеріал, що покращує атмосферу в домі, зібраному з таких бетонних блоків;

- Ціна керамзитобетонних блоків вельми помірна, що також сприяє популярності цього будматеріалу;

- Ну, і варто згадати, що керамзитобетон абсолютно нейтральний, екологічно безпечний будівельний матеріал. Це не маловажний фактор для сучасної людини, забудовника.

Фото Каркас