Сайт
Головна - Інші технології - Газобетонні блоки

Газобетонні блоки

Газобетонні блоки (газобетон) - це штучний сучасний будівельний матеріал, для будівництва будинків. Поширення і підвищення популярності газобетону в останні роки, особливо в сегменті приватного малоповерхового будівництва, не дає нам можливості обійти газобетонні блоки своєю увагою. Цей огляд присвячений газобетону і будівельним стіновим блокам з газобетону.

Будівельний матеріал Газобетон - це один з різновидів, що набирають останнім часом популярність, ніздрюватих бетонів. Завдяки особливій технології приготування, газобетон має особливу, пористу структуру. Усередині всього обсягу газобетону є безліч порожнин, заповнених газом. По суті, газобетон - це бетон, в якому заповнювачем є газ.

Газобетонні блоки

Розміри пор всередині структури газобетону складають декілька міліметрів (2-3 мм), але, як ви розумієте, їх дуже багато.

Компоненти, з яких роблять газобетонні блоки:

- Пісок кварцовий;

- Цемент;

- Алюмінієвий порошок (пудра);

- Гіпс, вапно.

У процесі замішування бетону, пудра з алюмінію провокує формування маленьких бульбашок водню в об'ємі газобетону. Таким чином виходить моноліт з газобетону, який потім розрізається на частини - блоки з газобетону. Блоки обробляють парою і висушують, щоб надати блокам їх звичайну твердість.

Дома з газобетона

Очевидно, що маючи таку пористу структуру, газобетон володіє рядом унікальних властивостей:

- Газобетон міцний матеріал;

- Газобетон, як матеріал, володіє відмінною теплоізоляцією;

- Блоки з газобетону легкі, тому що пористі. Це означає, що з ними легко працювати, робити кладку;

Блоки з газобетону прекрасно обробляється різанням;

Трохи цифр. Товщина блоку з газобетону складає 300 мм. За фактом, газобетон складається на 80-85% з повітря і на 15-20% з бетону.

Фото Каркас