Сайт
Головна - Зовнішні роботи - Цегла лицювальна

Цегла лицювальна

Цегла лицювальна - популярний оздоблювальний матеріал для фасадів приватних будинків котеджного типу. У цій статті ми ближче розглянемо лицювальну, декоративну цеглу, як оздоблювальний матеріал, поговоримо про її характеристики, переваги і недоліки, постараємося з'ясувати для себе причини популярності лицювальної цегли, серед приватних забудовників.

Почнемо з того, що лицювальна цегла робиться з глини, як і її більш грубий побратим - червона цегла. Однак, у порівнянні зі звичайною стіновою цеглою, оздоблювальна - має ідеальну, правильну геометричну форму. Також слід відзначити багатство колірних рішень, в яких виконується лицювальна цегла.

Кладка лицювальної цегли виконує ряд, дуже важливих для будинка, унікальних функцій:

Кладка облицювальної цегли створює додаткову захисну конструкцію. Тобто крім основних несучих стін - додає будинку міцність, додаткову захищеність фасаду, як від механічних впливів, так і від холоду, вітру, дощу.

- Звичайно ж, лицювальна цегла, в першу чергу - декоративний обробний матеріал для зовнішніх робіт. Стіни, обкладені лицювальною цеглою (фото), виглядають дуже красиво і благородно.

Лицювальна цегла

Декоративна, лицювальна цегла дає можливість створити враження, що ваш заміський будинок побудований із суцільної цегли. Хоча, насправді, він цілком може бути каркасний, з блоків чи дешевої червоної стінової цегли. Зовнішнє оздоблення стін з лицювальної цегли вийде вам куди дешевше, ніж, повне будівництво всіх несучих стін і перегородок будинку з якісної цегли.

Цегла лицювальна має стандартні розміри: 250х120х65 мм. Також застосовують і половинки цегли: 250х60х65 мм.

Вартість лицювальної цегли - не мала. Але враховуючи всі переваги декоративної цегли, це цілком адекватна плата за красу, довговічність і надійність.

Купити лицювальну цеглу - це ще половина справи. Потрібно щоб монтаж лицювання з декоративної цегли здійснювали професіонали. Дві великі різниці, або робити звичайну кладку стінової червоної цегли, без претензій, вирівнюючи ряди за допомогою розчину. Тут потрібна ідеальна точність, адже кінцевий результат буде в на очах, фасад повинен виглядати ідеально і рівно.

Фото Каркас