Сайт
Головна - Інші технології - Силікатна цегла

Силікатна цегла

Силікатна цегла - дуже поширений будівельний матеріал. У нього дуже багато позитивних якостей, про які ми й поговоримо в даній статті.

Силікатна цегла - екологічно чистий будівельний матеріал. Крім цієї, вкрай важливої ??якості, силікатна цеглавідрізняється наступними позитивними якостями:

- Чіткість, стабільність геометричної форми силікатної цегли;

- Висока міцність, що призводить до зниження відходів, в порівнянні з червоною керамічною цеглою, а також до загальної міцності будівель, будинків із силікатної цегли;

- Простота роботи, кладки силікатної цегли;

- Доступна ціна на силікатну цеглу, також робить її одним з найпопулярніших будматеріалів;

Силікатна цегла має дуже чітко витримані розміри, габарити. Це призводить до зниження витрати розчину при кладці.

Купити силікатну цеглу

Силікатну цеглу, ціна на яку і справді дуже приваблива, слід розглядати, як дуже сильний будівельний матеріал для стінових конструкцій будинків, причому, як для будівництва приватних невеликих будинків, так і висотних будівель.

Розмір силікатної цегли стандартизований по ГОСТу і становить 250х120х65 мм. Це, що стосується стандартної цегли. Існують також полуторна і подвійна версії силікатної цегли, відповідно, з висотою 88 і 138 мм, а довжина і ширина залишаються тими ж - 250х120мм.

Завод силікатної цегли застосовує для виробництва силікатної цегли склад з вапна і піску, у відношенні 9/1. Також у виробництві силікатної цегли застосовують ряд добавок.

Ось сиджу і планую будувати собі невеликий дачний будиночок, поверхи у два, або в один повний, з мансардою на другому. Думаю, куплю цеглу силікатну і буде з неї проста і надійна кладка. Спілкувався з одним досвідченим будівельником, стіни із силікатної цегли дуже надійні, і, що не мало важливо в моєму випадку, я з другом цілком зможу сам виконати якісну кладку силікатної цегли. Будинок з силікатної цегли вийде і теплим і дуже міцним, довговічним. Та і по грошах нормально виходить. Так що силікатна цегла - класний стіновий будівельний матеріал!

Фото Каркас