Сайт
Головна - Фундамент - Бетон з доставкою

Бетон з доставкою

Коли виникає необхідність у застосуванні бетону на вашій будівельному майданчику, необхідно вирішити, яким чином буде організована доставка бетону, або його виготовлення. Тут є кілька варіантів. Про них і поговоримо.

Є можливість замовити окремо всі необхідні вам для бетону компоненти:

- Щебінь, в якості заповнювача;

- Цемент, як в'яжуча речовина;

- Будівельний пісок, як нейтральний, дрібно-фракційний наповнювач;

- Чиста технічна вода.

Ціна доставки бетона у міксері

Тоді вам доведеться замішувати бетонну суміш, готувати бетон самостійно, прямо на будівельному майданчику. Цей спосіб не дуже зручний. Ви не зможете так приготувати багато бетону. До того ж, вкрай складно дотримати точну рецептуру, співвідношення компонентів бетону. Зазвичай бетон замішується по порціях в невеликій, портативній електробетономешалці. Саме тому, так можна зробити зовсім небагато бетону. В іншому, цього достатньо для заливки, припустимо, середнього залізобетонного фундаменту або ще, якихось, більш дрібних елементів з бетону.

А от якщо мова йде про будівництво з бетону куди більших об'єктів на будівництві: великих плитних фундаментів або стін, будинки в цілому, висотного будинку з монолітного бетону, то не обійтися без доставки бетону на будмайданчик в міксері. Тобто до вас на об'єкт, за замовленням, привозять бетон з доставкою, стільки мобільних бетономішалок, міксерів, скільки потрібно. Ціна бетону з доставкою в міксері, звичайно, вийде трохи вище, ніж при закупівлі компонентів і самостійному приготуванні бетону. Але і якість заводського бетону вище, і структура вийде однорідніше і можна замовити будь-які обсяги, просто не реальні при самостійному приготуванні бетонної суміші.

Фото Каркас