Сайт
Головна - Інші технології - Цемент Портландцемент

Цемент Портландцемент

Будівельний Цемент - один з найважливіший будівельних матеріалів в сучасній галузі будівництва, причому, як висотного багатоповерхового, так і приватного. Цемент (або Портландцемент) - це порошок, спеціальна сполучна ланка, яка є на рівні з піском, щебенем і водою - ключовим компонентом будівельних конструкційних бетонів.

Цемент у мішках

Природа цементу, як матеріалу - мінеральні речовини. Склад цементу досить багато-компонентний. У нього входить цілий ряд мінеральних гідравліків. Основні компоненти цементу - силікати і аллюмінати кальцію. Самі ці компоненти отримують, шляхом відпалення певного вапна й глини, глинистих сланців.

Зрозуміло, що в залежності від складу і властивостей, розрізняють кілька марок, видів портландцементу, які вказуються на мішках, упаковках з цементом. І, відповідно, застосовуються для різних будівельних потреб. Так, чим вище марка цементу, тим його застосовують у виробництві важких бетонів, з підвищеною міцністю і стійкістю до різних руйнуючих факторів. Цементи з меншою маркою використовують для монтажних розчинів і для інших, менш відповідальних будівельних завдань.

Принцип роботи та застосування цементу. Цемент, пісок, щебінь (чи інший заповнювач бетону) замішують з водою. В результаті, цемент пов'язує всі компоненти суміші, перетворюючи її в штучний конструкційний камінь - бетон. Який, у свою чергу, і є основним, на сьогодні, будматеріалом в світі. Цемент твердне в бетонній суміші при звичайних, позитивних температурах. Під дією води, в цементі відбуваються незворотні хімічні реакції, що викликають кристалізацію і затвердіння.

Не менш важливим є будівельний розчин на основі цементу. Тобто все теж: цемент, пісок, вода (іноді вапно) і БЕЗ заповнювача. За допомогою такого монтажного цементного розчиа виконують безліч будівельних робіт: кладку цегли та блоків, монтаж облицювальної і підлогової плитки тощо.

Постачається цемент, як правило, в упаковках, в паперових пакетах, мішках по 25, 50кг. Рідше насипом.

Фото Каркас