Сайт
Головна - Інші технології - Пінобетонні блоки

Пінобетонні блоки

На сучасному будівельному ринку пінобетон є одним з найбільш ефективних будівельних матеріалів, який мають безліч переваг перед іншими будівельними матеріалами. Пінобетон володіє якостями, здатними вивести напрям в лідери серед будівельних матеріалів вже в найближчому майбутньому.

Пінобетонні блокиСтандартні розміри пінобетонних блоків 200х200х400 трансформувалися в більш зручні габарити. Сьогодні вони стали більш значні і зазвичай становлять близько 600 мм у довжину близько 300 мм у висоту, також мають 200 мм товщину. При цьому для внутрішніх перегородок застосовуються піноблоки не менше 100 мм завтовшки. Житло з використанням пінобетону володіє особливою комфортабельністю та експлуатаційними властивостями.

Основні переваги пінобетону

1. Надійність. Пінобетон практично не старіє, не залежний від впливу часу, володіє міцністю каменю і не гниє. Підвищена стійкість на стиск дозволяє використовувати при роботі вироби з малим об'ємним вагою, від цього зростає опір стіни.

2. Теплота. Завдяки підвищеному термічному опору пінобетонні блоки здатні зберігати тепло, що при використанні дозволяє зменшити витрати на обігрів (20-30%).

3. Мікроклімат. Пінобетон дозволяє уникати значних витрат тепла взимку, незалежний від вогкості, витримує дуже високі температури, контролює вологість повітря в кімнаті за допомогою віддачі вологи і вбирання.

4. Швидкість монтажу. Мала щільність, відповідно, і мала вага піноблоків, в порівнянні з цеглою великі розміри пінобетону - зростає швидкість кладки.

5. Звукоізоляція. Пінобетон добре поглинає звук.

6. Економічність. Чітка геометрична точність розмірів матеріалу дозволяє здійснити використання блоків при посадці на клей, при цьому піти від «містків холоду». Товщина зовнішньої і внутрішньої штукатурки стає менше. Вага щодо стандартного бетону набагато менше.

7. Зовнішній вигляд. Завдяки зручній оброблюваності, виготовляється різноманітна форма арок, пірамід, кутів. Це додає будинку архітектурну виразність.

Структура пінобетона8. Пожежна безпека. Вироби захищені від поширення пожежі, досить вогнестійкі. Матеріал добре підходить для застосування у вогнестійких будовах. При впливі інтенсивної температури, скажімо, паяльної лампи, на стінку пінобетону, він не вибухає і не розкладається, як це буває з важким бетоном. Виріб вимагає більш тривалого часу для нагрівання. Наприклад, пінобетон товщиною 150 може протистояти пожежі близько 4:00.

9. Екологічність. На пінобетон обладнання накладає можливість не виділяти шкідливих речовин і за властивостями походити на дерево.

10. Транспортування. Правильне співвідношення обсягу, ваги і упаковки забезпечує всі конструкції зручними властивостями для перевезення, ніж дозволяють застосовувати потужності залізничного та автомобільного транспорту.

11. Діапазон застосування. Утеплення труб, звукова і теплова ізоляція дахів, підлог, виробництво панелей перегородок і збірних конструкцій в приміщеннях.

Основні недоліки пінобетону

1. Матеріал має підвищену здатність до вбирання вологи (гігроскопічність);

2. Стіни з пінобетону дуже чутливі до деформацій, тому для такої будівлі потрібно фундамент-плита або особливий стрічковий фундамент;

3. Після закінчення завершення кладки пінобетонних стін перед початком їх обробки потрібно витримати їх близько року, оскільки стіни повинні дати усадку;

4. На стінах з піноблоків при осіданні можуть утворитися тріщини;

5. Складність зберегти тепло-і звукоізоляційні властивості, оскільки при кладці пінобетону товщина швів виходить більше 2-3 мм.

Таким чином, не варто сліпо вірити рекламі, у пінобетону багато чудових якостей, але для зведення будинків необхідно враховувати і інші його особливості. Пам'ятайте, кожного будматеріалу є свої сильні і слабкі сторони, головне - використовувати їх з розумом.

Фото Каркас