Сайт
Головна - Зовнішні роботи - Декоративна цегла

Декоративна цегла

У більшості випадків, декоративна цегла виробляється, наче б то, штучно постареною. Але чому? Справа в тому, що декоративна цегла є одним з таких елементів інтер'єру, який повинен підкреслювати свою «природну природу». І, звичайно ж, якщо Ви вирішили придбати декоративну цеглу, то варто мати на увазі, що після її використання, не потрібно вдаватися до додаткової обробки стін. За допомогою декоративної цегли можна оформити не лише стіни, але і, наприклад, камін (варто зазначити, що для каміна рекомендуються повнотіла декоративна цегла, оскільки вона може переносити перепади температур) або фасад будівлі.

Декоративна цеглаПри виробництві декоративної цегли, використовуються особливі технології. Так зване, офактурювання, дозволяє надати кожній окремій цеглинці різноманітні відтінки. Дана технологія також допомагає підвищити різні властивості товару, наприклад довговічність або деякі захисні властивості (аджедекоративні цеглини можуть служити десятиліттями, і при цьому не втрачати свого первинного вигляду!). До того ж, в більшості випадків, цеглу покривають спеціальною гідрофобізуючої рідиною, для того, щоб поліпшити її водовідштовхувальні властивості. Якщо ж Ви зважилися на детальну зміну інтер'єру, то Вам знадобляться декоративна цегла з глянсовим або матовим покриттям. Це покриття дозволяє наносити на саму цеглу різноманітні малюнки, що, звичайно ж, може дозволити Вам дати волю своїй фантазії.

Цегла оздоблювальнаВарто сказати, що декоративні цеглини мають різну форму. Виробники навіть випускають цеглу з заокругленими кутами. Наприклад, за допомогою таких цеглин можна легко оформити парапети, віконні прорізи або, різного роду, орнаменти. Існує також рельєфний вид цегли. Він, звичайно, використовується в тому випадку, коли елементу, який треба обробити, потрібно надати якусь «старовину» (також він застосовується при реставрації будівель).

Кладка лицювальної цеглиДекоративна цегла - це один з небагатьох елементів інтер'єру, за допомогою якого можна повністю змінити стиль Вашого житла. Він додасть неповторність і оригінальність, яка буде існувати протягом довгого часу.

Фото Каркас