Сайт
Головна - Дах і покрівля - Керамічна натуральна Черепиця

Керамічна натуральна Черепиця

Наше оповідання про покрівельні матеріали логічніше всього почати саме з натуральної, керамічної черепиці.Натуральна черепиця - один з найдавніших, і тим не менш, дуже актуальних і понині будівельних матеріалів. Тільки солом'яні або очеретяні дахи бунгало дравніші за натуральну черепицю...

Технологія виробництва натуральної керамічної черепиці практично не зазнала змін за свою тисячолітню історію. Так само основною сировиною для керамічної черепиці є глина. З подрібненої глиняно-водної суміші формують черепицю. Потім, черепицю сушать і обпалюють. По суті, технологія виробництва черепиці, мало чим відрізняється від виготовлення цегли. Тільки форма, природно інша. Другою відмінністю технології виробництва натуральної черепиці є нанесення глазурі, захисного шару. Крім чисто захисних функцій, глазур може бути пофарбована в дуже багатий колірний діапазон і нести декоративну складову будинку.

При прийнятті рішення крити дах натуральною черепицею, слід враховувати один важливий фактор: кераміка досить важка. У всякому разі, це найважча покрівля з існуючих. Так що і стіни повинні відповідати, тобто мати високу несучу здатність. Так що, не дивлячись на масу перваг натуральної черепиці, про які ми поговоримо нижче, її застосування дуже обмежено. Так, не варто крити натуральною черепицею дерев'яний каркасний будинок, металокаркасний будинок, будинки з бруса і колоди. Так що на натуральну черепицю залишаються класичні цегляні котеджі, будинки з бетонних блоків, частково, саманні будинки.

Купити натуральну черепицюВідповідно, якщо сама натуральна черепиця надає великий тиск на конструкції, то і кроквяна система для неї повинна бути з досить потужного бруса або батенса. Крокви повинні стояти досить часто, а система контробрешітки - забезпечувати жорстку фіксацію черепиці.

Переваги натуральної черепиці: неймовірна довговічність; висока стійкість до різних агресивних впливів з атмосфери; довгограючі кольору, які не вигоряють на сонці; висока ударна стійкість; хороша звукоізоляція. У будинку під керамічною черепицею дуже комфортно в літню спеку, і в той же час, взимку, під час опалювального сезону така покрівля досить добре утримує тепло в будинку.

Недоліки керамічної черепиці: надто велика питома вага; явно завищені ціни за елітність, натуральність і понти; досить трудомісткий монтаж, вимогливий до вмілого майстра.

Фото Каркас