Сайт
Головна - Металокаркасні - Листовий метал

Листовий метал

Листовий метал має найрізноманітніше і дуже широке поширення в будівництві. Звичайно, листовий металопрокат в першу чергу затребуваний в машинобудуванні, суднобудуванні і в інших галузях виробництва. Але і в будівельних цілях цей матеріал застосовується досить часто.

Тонкий листовий метал поставляється в рулонах. Більш товстий - у вигляді стандартних листів. У чистому вигляді листовий метал, звичайно ж, не застосовується. Для виконання своїх функцій у складі будь-яких будівельних систем, метал піддають обробці: різання металу; розкрій листового металу; гнуття металу; нанесення покриттів на метал; з'єднання з іншими елементами конструкцій.

Основні способи кріплення виробів з листового металу між собою та з іншими конструкціями, це: зварювання (зварні з'єднання); заклепувальні з'єднання; різьбові з'єднання (болти, шпильки).

Слід розділяти листовий метал на нержавіючий сталевий лист і на звичайний, що іржавіє. Нержавіючий сталевий лист дорожче. Але саме він найчастіше затребуваний в будівельних потребах. Так з листового металу з навареними рубчиками (Фото), виготовляють різні технічні площадки, помости, сходові клітки, а також сходи і прольоти на пожежних, запасних сходах. Широко використовується такий лист на різних виробничих об'єктах, де потрібна довговічна підлога, стійка до потрапляння іскор і розжарених елементів при обробці металів. Такий листовий метал повинен бути досить товстим, щоб витримувати масу людей і устаткування. Як правило, його товщина: 4-5 мм. Насічка, навар має форми: ромба, квадрата, льону, шкіри.

Сталевий листЗ металевого листа виготовляють різні короби, будки для обладнання в технічних приміщеннях. Не варто забувати, що в будівництві дуже поширені металеві двері, броне двері. Основа поверхонь таких дверей, також листовий метал.

Звичайний металевий лист застосовується досить рідко, в усякому разі, в чистому вигляді. Такий метал вимагає нанесення захисного покриття: оцинковки, полімерної плівки, фарби. З тонкого листового металу виробляються багато будівельних матеріалів: покрівельне залізо; профнастил; металочерепиця.

Листовий метал широко застосовується для створення огорож, парканів, металевих воріт. Застосовується як звичайний, фарбований метал, так і з ефектом вороніння. Нерідко листовий метал застосовується разом з декоративними кованими елементами.

Фото Каркас