Сайт
Головна - Внутрішні роботи - Основні споживчі якості натяжних стель

Основні споживчі якості натяжних стель

Більшість людей живуть у квартирах, де не завжди все залежить від них. Наприклад, стіни і стеля можуть бути не досить рівними, у сусідів зверху може в будь-який момент прорвати трубу тощо.   Перед тим як вибрати фірму з встановити натяжних стель необхідно подивитися ( галерею робіт ) буде особливо корисним кроком. Вони заховають всі видимі нерівності звичайної стелі, створять родзинку в інтер'єрі приміщення, підкреслять особливості дизайну.

Їх можна розділити на дві категорії. Це залежить від матеріалу, з якого виготовлений сам стеля: ПВХ (полівінілхлорид ) і різні спеціальні тканини, просочені смолами поліефіру.

Плівкові конструкції мають найбільшу популярність серед споживачів. Адже в їх асортименті величезна кількість квітів, відтінків, фактур. Дизайнери всього світу продовжують створювати все нові цікаві рішення. Тканинні стелі все більше використовують в офісних і виробничих приміщеннях. Тут проявляється їх головний плюс - можливість одним полотном закрити до 50 кв. м.

ПВХ вважаються дуже міцним матеріалом, і пошкодити його не так вже й легко. Вони не бояться вологи, мають високі протипожежні властивості. Багато хто вважає, що цей матеріал сприяє горінню, проте це не так. При займанні він тільки плавиться. Така плівка витримує до 100 л. води на 1 кв. м. Так що при потопі можна особливо не хвилюватися за квартиру.

Щоб встановити таку стелю, треба відступити всього на 3-4 см. При цьому простір майже не втрачається, а навіть збільшується завдяки властивостям матеріалу. Крім того, під стелею можна легко приховати водопровідні конструкції, вентиляційні комунікації, електропроводку, проведення зв'язку тощо. Правильно підібраний матеріал і якісно встановлений стеля прослужить мінімум 10 років.

Фото Каркас