Сайт
Головна - Двері і Вікна - Якісні сучасні вікна (Склопакет Профіль)

Якісні сучасні вікна (Склопакет Профіль)

Багато хто, хто стикався з питанням вибору тих чи інших віконних систем, від різних виробників, неминуче мучилися питанням: у чому різниця між вікнами, чому різниця цін так велика і як визначити якість за розумною ціною.

Ці ж питання ми поставили спеціалісту компанії. Статтю, у форматі інтерв'ю, наводимо вашій увазі нижче.

Ми бачимо на ринку віконні системи, пластикові вікна різних фірм. При загальному візуальному схожості, все ж є вікна з істотними відмінностями за ціною. За заявами продавців - і якість відповідає. У че ж полягає різниць?

Rehau вікнаСправа в тому, що придбати обладнання для виробництва віконного ПВХ профілю може собі дозволити вельми широке коло бізнесменів, як в Україні, так і в Туреччині та інших сусідніх країнах. Така компанія може розташуватися в якомусь старому ангарі і чудово штампувати профіль, без належного технологічного контролю. В результаті, якість профілю не відповідає. По-друге - складання. Крім правильного профілю, не менш важливо зібрати віконні системи за всіма правилами: порізка профілю повинна бути точна і ідеальна, а розстановка ущільнювачів повинна виконуватися згідно з нормами.

І як же визначити неякісний профіль? Неякісну збірку?

По-перше, слід купувати віконні системи у відомих, великих постачальників, які цінують свою репутацію. Тільки так можна зі 100% гарантією купити фірмові вікна, наприклад: Rehau, KBE і т.п. Купуючи дешеві вікна в сумнівних місцях, ви, по факту, погоджуєтеся заощадити гроші на якості і теплоізоляційних характеристиках вікон. Буває, що профіль таких контрафактних вікон настільки слабкий, що вікна просто веде на очах, буває, що порізка проведено не якісно і візуально видно перекоси.

Ще раз повторюся: фірмові наклейки на профілі «Рехау» - вже давно не гарантія. Важливо брати вікна тільки у серйозних компаній, щоб не нарватися на підробку.

Фото Каркас