Сайт
Головна - Металоконструкції - Арматура в малоповерховому будівництві

Арматура в малоповерховому будівництві

Звичайно, ми звикли, що арматура - це, в- першу чергу, супутниця залізобетону і основний напрямок її застосування - це різні залізобетонні конструкції, як окремі ЗБВ, так і монолітні конструкції будівель, несучих опор. Так воно і є, за великим рахунком. У малоповерховому, котеджному будівництві використання арматури не настільки широко. Хоча, для деяких ділянок і технологій - вона необхідна. Цей аспект застосування арматури і обговорюємо детальніше.

В-першу чергу, слід зрозуміти, де в малоповерховому будівництві використовуються залізобетонні конструкції - там ми й виявимо арматуру.

Арматура у фундаменті

Фундамент багатьох приватних будинків виконується саме з залізобетону. Будь-то стрічковий фундамент або стовпчастий, столбчато - стрічковий - ростверк стрічки і стовпи обов'язково повинні армуватися. Якраз металеву сітку, каркас для бетону - роблять з арматури. Частіше пов'язують монтажної дротом, ніж зварюють, щоб уникнути в майбутньому деформацій і тріщин.

Крім фундаменту, деякі конструкції сучасних будинків виконані з монолітного бетону (несучі колони, наприклад) і тут теж необхідний каркас зі сталевої арматури.

Також, у будівництві широко застосовуються стандартні ЗБВ. Це і стінки свердловин, колодязів, і бордюри, та хіба - мало що ще.

Не слід забувати про таких будівельних технологіях, як термодім. Термоблоки з твердого пінопласту монтуються шляхом заливання бетонного розчину в проміжки покладених у стіни блоків. Тут теж необхідний каркас з арматури.

Фото Каркас