Сайт
Головна - Комунікації - Системи пожежної безпеки в дерев'яному будинку

Системи пожежної безпеки в дерев'яному будинку

Дерев'яні будинки та, зокрема, канадські каркасні будинки - це будови IV ступеня вогнестійкості. Це досить хороший показник, але все ж, з деревиною, як матеріалом конструкцій будинку, не все так просто. У випадку з дерев'яними будинками, величезне значення має і установка відповідних систем оповіщення про пожежну небезпеку, і систем пожежогасіння, і монтувати всі комунікації з із строгим дотриманням всіх норм.

Як випливає з вищесказаного, проектування систем пожежної безпеки в дерев'яних будинках - це комплексне завдання. Особливу загрозу в будь-якому приватному будинку представляють електро-система, як джерело іскор і камін, піч, як джерело відкритого вогню і підвищеної температури.

Але потрібно лізти глибше в стіни. Не дивлячись на те, що будинок, стіни, каркас виконаний з дерева, не варто забувати, що за нормами, деревина просочується антипіреном, спеціальним протипожежним складом.

Пожежна безпека

Навіть під дією мов відкритого полум'я, такі дерев'яні конструкції лише обвуглюються, але не підтримують горіння і довго тримають форму. Як і в будь-якому будинку, будь-то з цегли, бетону, блоку - горить внутрішня обробка, штори, речі, меблі. Так що, в цьому плані, каркасний будинок нічим не небезпечніше цегляного. Потрібно врахувати всі дрібниці, дотримати всі норми. Необхідно грамотно встановити комунікації, налаштувати системи оповіщення та пожежогасіння.

Фото Каркас