Сайт
Головна - Каркасні будинки - Будівельна техніка в каркасному будівництві

Будівельна техніка в каркасному будівництві

Ми, як експерти в каркасному будівництві знаємо, що дерев'яний каркасний будинок можна побудувати удвох, за допомогою елементарних ручних столярних інструментів і найпростіших пристосувань. Один повинен бути знайомий з технологією і обидва повинні цими інструментами вміти користуватися - цього достатньо. Ми знаємо, що говоримо, бо проробляли таке на зорі кар'єри. Однак, введення електроінструменту і декількох одиниць будівельної техніки - спрощують, прискорюють будівництво, роблять його більш сучасним і технологічним. Саме про будівельній техніку, яку слід використовувати на будмайданчику каркасного будинку, ми і розповімо в цьому огляді.

Для будівництва дерев'яного будинку бажано використовувати такі машини:

- Бульдозер або грейдер;

- Екскаватор;

- Бурильну машину;

- Підйомний кран (підійдуть автомобільні крани маніпулятори);

Крани підйомники маніпуляториЯкщо ділянка велика і має складності з рельєфом, зручніше і дешевше скористатися бульдозером для розрівнювання основи під будівництво, що починається, ніж використовувати чорноробочих.

Екскаватор знадобиться, якщо ми зводимо під будинок стрічковий фундамент. Вирити траншею під нього, а за одне і під прокладку комунікацій, куди ефективніше, ніж рити вручну.

Свердловина для води робиться практично для будь-якого приватного будинку, а отже - викликати бурильників - розумне рішення, аніж бити свердловину вручну.

А ось у крана маніпулятора буде найбільше роботи. При монтажі каркаса, особливо другого поверху, а також при монтажі покрівлі - підйомна техніка дуже сильно спрощує завдання.

Фото Каркас