Сайт
Головна - Зовнішні роботи - Фасадні системи

Фасадні системи

Фасади сучасних будівель прийнято закривати спеціальними фасадними системами. Ці конструкції несуть відразу ряд важливих функцій. Про особливості фасадних систем, конструкціях, їх монтажі і поговоримо в цьому огляді.У сучасних будівлях, в 90 % випадків каркас виконаний з монолітного залізобетону. Звична справа, що фасади зашивають профілем, до якого кріпиться, або суцільні панелі, або склопакети. У суцільних ділянках стін, під покриттям встановлюють утеплювач. Все дуже зручно, сучасно.

Фасадні системиЗначним успіхом і популярністю в будівництві великих об'єктів, займають фасади з алюмінієвого профілю. Матеріал легкий, технологічний, міцний, володіє низкою ключових характеристик.

Легкі фасадні системи, в яких основну несе основу виконують алюмінієві профілі мають наступні переваги. Алюміній легко катається, а тому, профілі не можна назвати дорогими. У той же час, жорсткість фланців, сформованих в алюмінієвому профілі - більш ніж достатня для утримання фасадних матеріалів великою площею.

Факт, що алюміній дуже легкий метал, не дарма його так широко використовують в авіаційному конструюванні. Так що, фасадна система з каркасом з алюмінію буде не важкою, і надавати куди меншу тиску, ніж із сталевого профілю.Є і Теплофізичне обгрунтування під використанням алюмінієвих профілів на фасадах все частіше. Термоперепади переносяться профілем вельми успішно. Профіль не розширюється при нагріванні, що гарантує надійність всієї фасадної конструкції.

Фасад з алюминієвого профіля

Алюміній не схильний до корозії і вкрай довговічний, не дивлячись на вплив вологи, вітру, температурних стрибків, забрудненої атмосфери, під час служби на фасаді.

Фото Каркас