Сайт
Головна - Зовнішні роботи - Монтаж утеплювача

Монтаж утеплювача

Сучасні будівельні технології розвиваються дуже стрімко. Помітне місце серед нових матеріалів і технологій займають фасадні, утеплювачі. Так, бетон, блок, цегла та інші популярні стінові матеріали не відрізняються високими теплоізоляційними властивостями. Так що, застосування сучасних утеплювачів дуже навіть виправдано.

Так що, беремо утеплювач, дюбелі оптом і на фасад. Але, щось ми поспішаємо... про все по порядку.Отже, стіни з більшості сучасних конструкційних будівельних матеріалів не забезпечують належної теплоізоляції житлових приміщень. Тут, або треба стіни неосудною товщини ( що матеріалоємкості, дорого і забирає корисну площу будівлі ), або опалювати сильніше - витрачати енергоносії даремно... Але найкращий вихід - поєднувати несучі стіни (висока щільність, міцність і низька теплоізоляція ) з матеріалом протилежних властивостей - утеплювачем ( низька жорсткість, щільність - висока теплозахист ). Так і поступають при сучасному будівництві.

Дюбеля для утеплителяУтеплювачі бувають різні: плити пінопласту, мінеральна вата, базальтовий утеплювач і т.п. У будь-якому випадку - це досить м'який, еластичний і гігроскопічний матеріал ( набирає воду ). А при наборі води, утеплювач втрачає левову частку своїх теплоізоляційних властивостей. Так що, при утепленні фасадів будівельникам потрібно вирішити два основні завдання :

- Надійно закріпити м'який утеплювач до стіни ;

- Забезпечити захист від вологи зовні.

Для кріплення листів пінопласту або мінеральної вати, використовують спеціальні дюбелі (фото). Завдяки їм утеплювач надійно фіксується і при цьому не стискається в точках кріплення - це важливо (так ми уникаємо утворення містків холоду).

Захист утеплювача від вологи і механічних впливів здійснюється за допомогою монтажу фасадної плитки, сайдингу чи інших сучасних матеріалів.

Фото Каркас