Сайт
Головна - Каркасні будинки - Квартири у висотках або Котеджі

Квартири у висотках або Котеджі

Наш сайт присвячений в першу чергу індивідуальним домівках, особливостям їх будівництва та експлуатації. Але є дві основні лінії: або людина вибирає собі життя в приватному будинку, котеджі; або - в квартирі багатоповерхівки. Для багатьох такий вибір обмежений суто фінансовими моментами або стереотипами. Але, є люди, які роблять свідомий вибір на користь того чи іншого рішення: життя в своєму котеджі, або ж - на поверхах. Постараємося розібратися в причинах і аргументах, які схиляють нас до того чи іншого типу нерухомості.

Так, якщо фінанси дозволяють, можна підібрати собі нерухомість за смаком. Можна самому шукати нерухомість, можна вибрати собі підходящого посередника і на сайті компанії підібрати оптимальні рішення : квартири, будинки.

Тобто Якщо наш вибір котедж, приватний будинок - то тут три варіанти:

- Будувати з нуля, найнявши фірму забудовника;

- Купити новий котедж в якомусь з численних котеджних селищ;
- Купити будинок на вторинному ринку.

З квартирами, апартаментами - два варіанти:

- Купити нову квартиру, в новобудові;

- Купити квартиру на вторинному ринку.

І все ж, чим відрізняється життя в котеджі, від проживання в квартирі.

Квартира або будинок

У своєму будинку ви більш автономні, фактор сусідів не такий критичний. Тобто між вами пристойна дистанція і паркан. Так, у багатоповерхівці там аж бетонна стіна, але все поруч. У випадку з котеджем, вваш прямими сусідами будуть всього 2-3 сім'ї, а в багатоповерхівці доведеться ділити під'їзд з багатьма десятками, а то й сотнями людей. І далеко не всі вони будуть приємні вам. Як же без злісних бабульок, наркоманів, алкашів - бешкетників... Ну, і легендарний персонаж - «сусід з дрелькою» - просто герой сучасних міфів. ;)

З іншого боку, як би не був обладнаний котедж, його забезпечення - це більш складний процес, ніж той, який організований у багатоповерхівках. Тут треба за котельним обладнанням стежити, іноді чистити септик, займатися профілактикою обладнання. У кожному разі, утримання котеджу обійдеться дорожче.

Вибирайте по своєму бюджету і складу характеру.

Фото Каркас