Сайт
Головна - Каркасні будинки - Підготовка до будівництва

Підготовка до будівництва

Від моменту прийняття рішення про будівництво об'єкта ( наприклад, власного котеджу ) до його здачі в експлуатацію, проходить чимало часу і здійснюється безліч етапів - робіт різного напрямку і складності. Найчастіше, замовник, недосвідчена в будівельних питаннях, смутно собі представляє весь процес, час, вартість, можливі труднощі на шляху будівництва об'єкта.

Більше того, ще до початку будівельних робіт, як таких, необхідно здійснити чимало дій і розрахунків, від яких залежить вся стратегія будівництва. Щоб не потрапити в халепу і правильно спланувати будівництво, слід не забувати, що є таке поняття, послуга, як експертиза в будівельній галузі. Звернувшись до незалежних експертів, ви убезпечите себе від багатьох підводних каменів у ході будівництва. Багато сюрпризів з неохайними робітниками, будівельними підрядниками будуть нівельовані експертною оцінкою і ув'язненням.

Планування будівництва

Спершу, ви купуєте земельну ділянку під забудову. Далі, слід провести заміри, геологічні дослідження на ділянці, щоб визначити глибину залягання грунтових вод, вивчити особливості грунтів, грунтів під основою майбутнього будинку, визначити оптимальне розташування фундаменту на ділянці та його ( фундаменту) конструкцію. Цим усім займеться обраний вами забудовник або проектна організація. І ось, коли ви складете проект майбутнього будинку, котеджу - можна звернутися до експертизи, щоб не тільки покладатися на компетентність забудовника, а й мати альтернативну думку. Це, як мінімум, відіб'є гіпотетичне бажання каламутити воду, роздувати кошторису тощо.

Після узгодження проекту і отримання експертної оцінки і починається сам етап втілення проекту в реальність. Проводиться обробка ділянки, зачистка, вирівнювання. Потім слідують земельні роботи і зведення фундаменту того чи іншого типу. І далі, за будівельним планом, вказаному в проекті.

Фото Каркас