Сайт
Головна - Комунікації - Освітлювальні прилади

Освітлювальні прилади

Будь-який сучасний будинок, котедж немислимий без сучасних освітлювальних приладів. Це вже не первісна печера або вігвам, де світить багаття, рівно, як і не давній будинок, освітлений канделябрами зі свічками або скіпами. Зараз ера електричних освітлювальних приладів. У цьому огляді ми і поговоримо про основні різновиди освітлювальних приладів для квартири або кімнат котеджу, про їх особливості і характеристики.

Сучасних освітлювальних приладів безліч. Всі вони працюють від електрики. В основному від електромережі, або, як виняток, від автономних джерел енергії, акумуляторів (системи резервного, аварійного освітлення). Це у них спільне. В іншому, їх можна класифікувати за низкою ознак.

ТоршериСтепень автономности;

Ступінь автономності;

Спосіб закріплення, розташування;

Яскравість, споживана потужність;

Кількість освітлювальних елементів;

Форма, вид освітлювальних елементів.

Отже, ступінь автономності. Бувають стаціонарні освітлювальні прилади і переносні, портативні.

Стаціонарні закріплені намертво до стін або стелі приміщення. Це різні вбудовані в навісну стелю лампи, а також підвісні люстри різних конструкцій, бра, навісні настінні лампи. Переносні освітлювальні прилади: переносні настільні лампи; торшери, нічники.

Спосіб закріплення освітлювального приладу: переносний; настінні прилади; підвісні на стелі, вбудовані в підвісну стелю. Є, звичайно, ще й таке виключення, як лампи в підлозі, наприклад, підсвічування басейну, ну або підвішені на тросах лампи у дворі котеджу.

Яскравість - світловий потік, як правило, не вказується. На приладах маркується потужність, від якої, як відомо і залежить прямо - пропорційно світловий потік. Але ми можемо на око визначити більш яскравий прилад або більше тьмяний, слабкий. Ще, слід зазначити, що деякі освітлювальні прилади не тільки можуть включатися і виключатися кнопкою, тумблером, а й мати плавний регулятор освітленості.
Буває одна лампочка, буває багато ( 2-3 і т.д.).

Як відомо, вже не тільки і, навіть не стільки, «Лампочка Ілліча» вирішує. У ходу газорозрядні лампи, галогенки, фотодіоди та інші наворочені ноу-хау.

Фото Каркас