Сайт
Головна - Внутрішні роботи - Косметичний ремонт квартири

Косметичний ремонт квартири

Ремонт - це слово, яке викликає у більшості наших з вами співвітчизників справжні напади жаху. І це не випадково. Часом, ремонт - це, як війна. Його відносно легко почати, але дуже важко закінчити, та ще й на свою користь. Відомі випадки, коли ремонт затягувався на роки, цілі покоління виростали при перманентному ремонті. Саме через здатність стану ремонту висмоктувати з людей гроші, час, сили, нерви - багато хто так панічно боїться починати ремонт і навіть думати про нього... Але, жити в старіючих будинках і обдертих квартирах - теж не вихід. Адже, чим довше відкладати необхідний ремонт - тим складніше він буде потім. І, спершу, косметичний ремонт квартири перетворюється на серйозний, а то і капітальний. Ну так як же бути з ремонтом? Де корінь зла? :)

Є думка, що успішний, швидкий ремонт, за розумний бюджет - можливий! Просто наші люди не завжди вірно оцінюють свої сили. Або беруться самі за ремонт, не маючи навичок і достатньо вільного часу; або не вміють поводитися з найманими робітниками в плані адекватної оцінки робіт і ведення справи з ремонтниками; чи просто не припускають масштабів витрат і інфантильно кидаються у прірву непосильного ремонту. Розберемо кожну з ситуацій.

Братися за ремонт самому, або довіритися професіоналам? Якщо ви майстер на всі руки, або ремонт елементарний (підклеїти кут шпалерного аркуша, що  відійшов...) - то так, можна і самому вплутатися! Ще є аспект вільного часу. Багато хто пропадає на роботі цілодобово, а ремонт у власній квартирі стоїть роками, не дивлячись на те, що господар сам маститий будівельник і обізнаний у питаннях ремонту.

Якщо нема ні вмінь ні часу, або того й іншого - вигідніше звернутися до професіоналів.

Косметичний ремонт квартири

Працюючи з компанією, що надає послуги ремонту, необхідно відразу обговорити всі деталі: що буде виконано в ході ремонту, скільки це займе часу і встановити бюджет. Укласти договір. Вести контроль кошторисів, вимагати докладних звітів. На випадок порушення ремонтниками своїх зобов'язань за строками, у договорі повинні бути прописані штрафні санкції. Ну і ви теж, повинні вчасно надавати оплату і можливість для проведення ремонту (ключі від об'єкта, наявність всіх комунікацій тощо).

Будемо чесними з собою, дуже багато з нас настільки далекі від питань будівництва та ремонту, що навіть не уявляють, який саме ремонт їм потрібен, скільки займе часу і зажадає грошей. Така людина не зможе нормально домовитися з робітниками. Вона або буде обдурена, або вимордує всі нерви чесним будівельникам. Вихід очевидний: потрібно запросити знайомого, друга, який має досвід в будівництві, ремонтних роботах; або, в крайньому випадку, стороннього експерта в питанні. І ця людина від вашого імені повинна провести переговори, обговорити всі деталі майбутнього ремонту, відстояти ваші інтереси.

Фото Каркас