Сайт
Головна - Каркасні будинки - Кухня в каркасному будинку

Кухня в каркасному будинку

Кухня - невід'ємна частина будь-якого житлового приміщення, чи-то квартира, котедж, дача тощо. Природно, кухні можуть бути виконані в різних стилях, з різних матеріалів, із застосуванням особливих технологій побудови та встановлення. Зараз я хотів би поговорити про особливості установки кухонь, кухонних меблів, гарнітурів в дерев'яних будинках, побудованих за Канадською каркасною технологією .

Справа в тому, що кухні можуть мати чимало навісних шафок, т.зв. вбудований тип меблів і кухонь зокрема. Тут підкрадається певний нюанс. Справа в тому , що стіни каркаса не мають суцільного твердого тіла, куди можна було б встановити кріплення для шафок (висвердлити отвори, вбити дюбелі, вкрутити саморізи...) У каркаса тільки дощаті вертикальні стійки придатні для кріплення. У них крок десь біля 40см , а це означає - нам не вгадати з місцями кріплення кухонного гарнітура. Підгадувати, замовляти кухню з прив'язкою розмірів до кроку стійок каркаса - нерозумно. Тоді нам би, до того ж, довелося б якось маркувати стіни, де саме проходять дошки каркаса... Загалом, проблему потрібно якось вирішувати.

Кухня з навесними шафами

Один варіант - використовувати окремий, не вбудований кухонний гарнітур, щоб верхні шафки мали опору на нижній частині кухні. Але, це дорого і не раціонально. Другий варіант - це конструктивно підготувати приміщення кухні для установки кухонних вбудованих меблів, ще на етапі монтажу каркасних стін. І цей варіант самий вірний!

Додаткова смужка з дощок

Нам заздалегідь треба мати повний проект, щоб знати, де саме буде розташовуватися кухня, меблі (ще один бал на користь твердження про важливість проектування в каркасному будівництві) . У стінах, на яких надалі будуть висіти шухлядки, потрібно змонтувати ряд додаткових жорсткостей, до яких можна фіксувати навісні шухлядки. Просто угвинтивши кілька фрагментів дошки по всій довжині стін кухні, на рівні, де за проектом розмістяться шухлядки. Це ж технічне хитрування стосується і іншої корпусних, вбудованих меблів у будинку, які вимагають фіксації до стін (шафи -купе , стелажі тощо )

Фото Каркас