Сайт
Головна - Металоконструкції - Сталеві троси, канати

Сталеві троси, канати

Сталеві троси , канати - це широко поширений тип виробів з металу. Відомо, що незбираний виріб з одного волокна, нехай навіть з великим перетином має зовсім інші механічні властивості, ніж виріб, сплетений з сотень тонких волокон того ж матеріалу. По-перше, це підвищена міцність. По-друге - гнучкість і еластичність. У ряді технічних операцій, потрібен саме такий металевий елемент. Сталеві канати - незамінний елемент сучасної техніки.

«Мої нерви, як сталеві канати». Пригадується вислів героя одного з відомих бандитських серіалів. І це правда! Сталеві троси, канати дуже міцні і знаходять найширше застосування в різних галузях техніки, промисловості, будівництва.

Види сталевих канатівПропонуються сталеві канати трьох категорій.

ГОСТ2688 -80, ДІН3055 ( 1) з розмірами 4,1-25,5 мм;

ГОСТ7668 -80, ДІН3064 ( 1) ІСО2480 з розмірами 8,1-25,5 мм;

ГОСТ3077 -80, ДІН 3058 ( 1) Г, СВ, ГЛ з розмірами 7,8-17,5 мм.

Відмінності в побудові волокон, геометрії перетину каната.

У будівельній та промислової техніці доводиться бачити різні блоки, механізми, лебідки, де не обійтися без гнучкого і міцного каната, троса. Зрозуміло , що при тих навантаженнях, мова може йти тільки про сталевих канатах з безлічі волокон.

Канат, по суті, як нитка, мотузка, трос, сплетений не з синтетичного або натурального, рослинного волокна, а зі сталевого дроту.

Сталевий канат трос

Так, сталеві канати застосовуються в підйомної техніки; як фал - трос при буксируванні важких об'єктів; для витягування загрузшіх, на наших нещадних дорогах, транспортних засобів і ще в сотні інших напрямів і операцій.

Фото Каркас