Сайт
Головна - Металоконструкції - Монтаж металоконструкцій

Монтаж металоконструкцій

Металоконструкції дуже широко застосовуються в будівництві, як малоповерховому так і висотному. Тому, монтаж металоконструкцій, як виробнича послуга, отримав широке розповсюдження в будівельній сфері. Технологія монтажу металоконструкцій допомагає серйозно знизити витрати, в порівнянні з іншими, складнішими і застарілими способами організації жорстких каркасних конструкцій.

Монтаж металоконструкцій належного рівня якості, є основною операцією при створенні об'єктів, де застосовуються металеві елементи. На ринку особливо цінні компанії з досвідом з монтажу металевих конструкцій та виробництва металлокаркасов. У переважній більшості випадків, при монтажі металоконструкцій використовується електрозварювання, але можливо зробити і інші види роботи, з використанням допоміжних видів зварювання, болтових або клепаних з'єднань.

Основні послуги, які створюють компанії з виробництва та монтажу металоконструкцій: монтаж металоконструкцій; проектування металоконструкцій; монтаж полегшених металоконструкцій; виробництво металоконструкцій.

Для досягнення високої якості при виготовленні і монтажі металоконструкцій, все починається з етапу проектування. Проектування металевих конструкцій проводиться професійними проектувальниками і включають в себе всі необхідні розрахунки, які гарантують, що монтаж металоконструкцій пройде якісно.

Просунуті компанії, при монтажі металоконструкцій застосовують нові проектні та технологічні можливості, для вирішення проектних завдань. Використовуються кращі сучасні програми для моделювання металоконструкцій на ПК. Це дозволяє проводити проектування металоконструкцій будь-якої складності і в досить стислі терміни.

Проектування металоконструкцій ділиться на ряд етапів:

Обговорення з клієнтом його побажань і створення технічного завдання на виготовлення металоконструкцій;

Підготовка схем, креслень, розрахунки на міцність;

Коли проект створено, проводиться остаточне узгодження документації із замовником.

Фото Каркас