Сайт
Головна - Металоконструкції - Виготовлення металоконструкцій

Виготовлення металоконструкцій

Компанії з виробництва металоконструкцій найчастіше мають власні виробничі площі, для виготовлення металоконструкцій. Ці заводи оснащують всім необхідним обладнанням, включаючи зварювальні установки. У заводських умовах гарантується якість зварювальних робіт.

Виробники металоконструкцій виробляють їх, за кресленнями та схемами, розробленим проектними відділами цих же компаній. Так само металоконструкції можуть проводитися за кресленнями, наданим замовником. Доводиться дуже часто робити не стандартні авторські металоконструкції по індивідуальним замовленням.

Металоконструкції застосовуються при зведенні висотних будівель різного призначення, складів, торгових і торгово-виставкових приміщень, спортивних комплексів і т.п. Зварені з металу конструкції використовуються в якості каркаса для навісів або козирка над входом. А саме покриття може бути зроблено з полікарбонату. Професійне виробниче обладнання дозволяє виготовляти металоконструкції будь-якої складності.

Основні види металоконструкцій:

Грати ковані, металеві

Паркани з металевого прута або профнастилу

Ворота сталеві

Металеві огорожі

Сходи і площадки з листового металу

Огородження сходів, поручні

Огородження балконів, веранд

Крім звичайних металоконструкцій компанії по створенню металоконструкцій виробляють інші металеві вироби, наприклад, металлокаркаси різної складності. Виробництво металлокаркасов дуже різноманітно і має масу різних ділянок і напрямків. Виготовляють металлокаркаси для столів і стільців. Сучасні металлокаркаси використовуються, як основа для меблів. Меблі на основі металлокаркаса дуже надійна і довговічна. Крім цього, меблі на основі металлокаркаса виглядає вельми стильно і презентабельно і підходить для різних інтер'єрів. Підвищена надійність меблів з металлокаркасов дозволяє застосовувати її як в квартирах, будинках, так і в громадських закладах. Столи та стільці на базі металлокаркаса активно застосовуються в кафе, барах, ресторанах, їдальнях.

Висока якість продукції з металу досягається великим досвідом у виготовленні металоконструкцій, металлокаркасов в сумі з використанням просунутого устаткування і налагодженою роботою професійних працівників.

Фото Каркас