Сайт
Головна - Двері і Вікна - Металопластикові вікна

Металопластикові вікна

Металопластикові вікна мають ряд відмінностей від класичних ПВХ вікон. У профілі металопластикових вікон встановлений додатковий металевий армуючий каркас. Цей додатковий каркас як би є основою несучої конструкції вікна. Зовні поверхню віконного профілю пластикова.

Саме завдяки такому металевого каркаса віконний профіль отримує додаткову стійкість і міцність. Експерти стверджують про ПВХ вікнах, нібито вони армовані оцинкованим металевим профілем. Додаткові характеристики міцності дуже важливі для складних умов, наприклад, для висотних міських будівель, особливо для верхніх поверхів. Вітер на великих висотах може навіть розбити вікно.

Довговічність металопластикових вікон значно вище, ніж у пластикових і з кожним новим поколінням, вони стають все краще. Значить, потреба в металопластикових вікнах на ринку вікон весь час зростає у великих містах і мегаполісах. Металопластикові вікна володіють всіма перевагами звичайних ПВХ вікон, плюс привносять нові позитивні властивості.

Виробляються металопластикові вікна з того ж пластика, полівінілхлориду (ПВХ), що й стандартні вікна без металевого армування. ПВХ - штучний полімер, на всьому протязі, поки існують ПВХ вікна, (уже десь років 50) він вдало конкурує з традиційними природними матеріалами, такими як деревина. Металопластик також хороший тим, що можна отримати матеріал з тими параметрами речовини, які потрібні. Це досягається регулюванням складу матеріалу, ще на етапі виробництва профілю. Металопластиковий віконний профіль безпечний, з часом не іржавіє, стійкий до будь-атмосферного впливу. Пластичний ПВХ дозволяє створити з нього вікна досить складної форми.

Переваги металопластикових вікон. Схема виробництва металопластикових вікон близька до принципу зборки дерев'яних вікон, тільки різниця в матеріалі рам. Деревина має серйозний недолік - гігроскопічність, і подальше біологічне руйнування. Металопластик повністю позбавлений цього прикрого мінуса. Щоб знизити шкідливий вплив гігроскопічності, дерев'яні вікна просочують спеціальними антисептиками, що робить їх не такими вже натуральними. Також дерев'яні вікна вимагають більш складного догляду, ніж пластикові.

Позитивні відгуки про металопластикові вікна:

Висока довговічність, стійкість до агресивної атмосферного впливу.

Металопластикові вікна служать досить довго.

ПВХ вікна з металлокаркасов, стійки до агресивних зовнішніх впливів.

ПВХ покриття металопластикового віконного профілю має презентабельний зовнішній вигляд.

Колір і форму металопластикових вікон можна підібрати під дизайн інтер'єру та екстер'єру будинку. Тим більше, що з ПВХ можна робити вікна досить цікавих форм, а не тільки прямокутні, як з деревини.

Металопластикові вікна мають високу герметичністю, не пропускають воду за жодних проливних дощах.

ПВХ вікна гарантують високу теплоізоляцію і звукоізоляцію приміщень.

Догляд за металопластиковими вікнами досить простий і не трудомісткий.

Металопластикові вікна безпечні і стійкі до вогню.

ПВХ вікна оснащуються складними і якісними запірними системами, що дозволяють управляти Раськриая вікон в різних напрямках.

Фото Каркас