Сайт
Головна - Дах і покрівля - Дах своїми руками

Дах своїми руками

Коли мова йде про заміну даху вашого будинку, в принципі є три варіанти. Ваш перший варіант зробити це самостійно. Ваш другий варіант - найняти неліцензійну бригаду місцевих покрівельників, щоб ті зробили всю роботу за вас по відрядної ціною. Ваш третій варіант, яким користується більшість людей - це зателефонувати професійним ліцензованим підрядникам покрівельникам і найняти їх робити цю роботу. Так чому ж більшість людей вибирають ліцензованого підрядника покрівлі?

Найпопулярніша причина, це те, що результати роботи покрівельного підрядчика будуть закріплені договором і застраховані. Тепер покриття покрівлі стане для вас дорожче, ніж якщо б ви звернулися до місцевих неліцензійним покрівельникам. Тим не менш, якщо працювати з любителями, хто гарантує вам якісний результат? І що робити, якщо який-небудь з цих горе-роботяг звалиться з вашої даху і щось собі зламає? Так що, варто двічі подумати, перш ніж займатися покрівлею даху самостійно без належних навичок і підготовки або наймати шабашників без ліцензії.

Ще кілька фактів, про які слід пам'ятати. Якщо ви робите роботи на даху самостійно або найняли місцевих незалежних неліцензійного покрівельників, щоб зробити роботу, немає ніякої гарантії якості роботи. А в сьогоднішніх нелегких економічних умовах, більш ніж будь-коли ваша дах повинен бути гарантовано якісно зроблена з першого разу. Пам'ятайте - скупий платить двічі.

ПокрівляПокрівельний підрядник зробить роботу набагато швидше, і це важливий фактор. Адже поки ви не закінчите з покрівлею - ваш дім або офіс буде, по суті, перебувати під відкритим небом.

За інших рівних якість роботи ліцензійного підрядника буде вище, ніж у шабашників. Якщо ви знаєте місцевого виконроба, який зі своєю бригадою покрив даху багатьом вашим сусідам і знайомим, всі задоволені якістю і оперативністю роботи, не так вже й важливо, є ліцензія у цієї бригади. Звичайно, добре б, якби у них була страховка, але це частки ризику, брати які чи ні, тільки вам вирішувати.

До чого я веду. Якщо ви маєте досвід роботи з покрівлями, ви самі будівельник, то звичайно можете зайнятися самостійним ремонтом свого даху. Якщо ж ви не до кінця впевнені в своїх силах - чим ризикувати здоров'ям, краще переплатите і найміть підрядчика, а бажано професійного, ліцензованого та застрахованого.

Фото Каркас