Сайт
Головна - Дах і покрівля - Чистка дахів

Чистка дахів

Чистка даху часто розглядається, як найбільш громіздка частина всієї роботи з очищення та приведення будинку в порядок. Очищення дахів вважається складним завданням, в першу чергу у зв'язку з труднощами в доступу до неї. Таким чином, чистка даху стає заходом, який часто відкладається в довгий ящик і «до наступного разу». В результаті такої недбалості під час періодичної промивки будинку, на даху розвивається багато бруду і вона стає жирною. Такі забруднення потім важко піддаються усуненню. У таких випадках потрібно запитувати послуги професійних прибиральників, щоб очистити дахи. Однак, враховуючи великий, що накопичився шар бруду і жиру на даху, доручити його чистку професійним клінінговим компаніям стає дуже дорогим рішенням. Регулярне очищення даху дозволить не потрапити в такі ситуації.

Одна з труднощів, з якими стикаються домовласники при очищенні даху води - миючі засоби, розчини спускаються в сад і гублять рослини. Таким чином, при очищенні даху, особливою ретельністю повинен відрізнятися контроль стоків на прилеглу територію.

Застарілі плями, цвіль, біологічні відкладення і забруднення на даху, є ще однією областю, що викликають заклопотаність, коли мова заходить про чищення даху під час планової очищення будинку. Плями роблять поверхню даху жирної і слизькою, на них небезпечно наступати. В таких випадках, чистка під високим тиском є найбільш підходящим рішенням. Чорні плями цвілі, що утворилися в результаті зростання водоростей і грибів на поверхні даху - фінішна стадія занедбаності даху. Часто це призводить до повної Руйнація покрівлі, появі течі і необхідного капітального ремонту покрівлі. Для того, щоб вирішити цю проблему, необхідно використовувати певні чистячі засоби, які спеціалізуються на видаленні такого роду грибів. Ці чистячі засоби в поєднанні з високим тиском струменя теплої води, є надзвичайно ефективними при очищенні даху.

При очищенні дахів з використанням високотехнологічної техніки; очищення під тиском, доцільно застосовувати тиск струменя води в діапазоні 2-3 атмосфери. Чим вище тиск, тим ефективнішим буде процес очищення. Проте, слід проявляти обережність для того, щоб дах не отримала пошкодження через надлишкового тиску води. Ідеальне тиск води - найкраще виставляти на обладнанні, що використовує для очищення високе тиском, після консультацій з виробником покрівельного матеріалу. У випадку з металевими дахами, тиск води може підтримуватися на більш високому рівні, в той час як у випадку з глиняної, черепичним дахом, це буде значно більше низький тиск.

Дахи часто мають тріщини, а також інші важкодоступні місця, де накопичується багато бруду, яку вкрай важко звідти видалити. Ці області часто пропускаються при регулярних прибираннях будинку, через велику кількість часу і зусиль, необхідних для їх очищення. Це також зазвичай погано закінчується. Не можна запускати проблемні ділянки. Для того, щоб очистити ці райони, використовуються спеціальні насадки на шланг. Ці трубочки тонше, ніж звичайний шланг, завдяки чому вони не тільки проникають у вузькі щілини, але і підвищують тиск. В результаті, насадки дозволяють зосередити тонкі струмені води в зоні забруднення і очищуючий розчин під високим тиском, буде ефективно спрямований на цільову область.

Фото Каркас