Сайт
Головна - Дах і покрівля - Покрівля та ремонт дахів

Покрівля та ремонт дахів

Чи приносить ваша дах постійні проблеми? Виникають витоку після кожного дощу або снігопаду? Або дорогий ремонт даху стає все більш частим явищем? Це говорить про те, що настав саме час вжити заходів. Коли покрівля досягла кінця свого терміну придатності і дрібні ремонти стають все більш частими, а також дорогими. Пора здійснити капітальний ремонт - перекрити покрівлю.

Багато дахів, залежно від використовуваних матеріалів, якості вихідної установки і регулярного технічного обслуговування мають певний термін служби і повинні бути замінені в певний момент часу. Повної установкою нової покрівлі даху можна заощадити час, гроші на дрібних ремонтах покрівлі протягом багатьох років у майбутньому.

Аналіз ситуації перед капітальним ремонтом даху. Перед повним ремонтом покрівлі даху, необхідно проаналізувати, наскільки глибоким буде ремонт, які елементи даху треба замінити повністю, які залишити. Аналіз ремонту покрівлі включає детальне обстеження поточного стану даху, рекомендації експертів по покрівельних систем, засновані на бюджеті і потребах, наявних у власника будинку, а також облік часу міста і будівельних норм, правил. Якщо нинішні умови виходять за рамки традиційного ремонту або зажадає великих заходів технічного обслуговування, то капітальний ремонт з повним зривом старої покрівлі та встановлення нової, може бути набагато дешевше. Новий дах буде сприяти усуненню витоків у майбутньому, поліпшить безпеку мешканців, а також зменшить стрес у домовласника, у зв'язку з майбутніми ремонтами, які тепер довго не будуть потрібні. Установка нового даху також допоможе скоротити ваші витрати на технічне обслуговування даху та покрівлі, протягом наступних кількох років в залежності від типу покрівельного матеріалу, який буде встановлений.

Покрівельні роботи. Планування і бюджетування. Заміна старої покрівлі на новий дах вимагає багато планування і певного бюджету, щоб забезпечити всі вимоги виконати всі норми і всі сторони залишилися задоволені. Планування та складання бюджету визначається: призначенням будівлі, скільки власник планує займати будівлю (власний будинок, орендований), і обмеження по бюджету. Хоча іноді тимчасове рішення може бути життєздатним варіантом, швидше за все, якщо ви плануєте все ж покрити дах заново, ви продовжите термін служби даху в цілому та її несучих конструкцій, кроквяної системи зокрема. Так як кожен дощ або снігопад при не надійному покрівельному покритті, наближає вас ужее не до капітального ремонту даху, а всього будинку.

Покрівельні роботи: установка покрівлі бригадою монтажників. Процес укладання договору на повний ремонт даху схожий на більшість інших відрядних операцій в будівництві. Після того, як заявка прийнята і погоджені умови, робочі починають видалення старої покрівлі. Коли дах повністю вилучена, почнеться установка нового даху. Перед установкою, повинен бути проведений огляд кроквяної системи, якщо що, їх треба поєднувати, десь замінити, підремонтувати, покрити додатковим антисептиком. Далі йде планування установки нової покрівлі, замовлення матеріалів та їх доставка на дільниці.

Якщо Ваша дах потребує частих ремонтів і технічного обслуговування, капітальний ремонт покрівлі може бути кращим вибором для вашого будинку, а також вашого бюджету. Частий ремонт даху і технічне обслуговування може стати дорогим, і зміст даху стає непомірною тягарем. При пошуку комерційних підрядників по покрівельних роботах, які готові допомогти у вашій ситуації, переконайтеся, щоб обираєте, перевіреними людей, тих, хто має досвід роботи з покрівлями. Скористайтеся зв'язками, радою знаючих знайомих, або завідомо звертайтеся в солідні будівельні та ремонтні компанії. Може трохи переплатите, зате не підхопите шабашників-халтурників.

Фото Каркас