Сайт
Головна - Внутрішні роботи - Підготовка стін до наклеювання шпалер

Підготовка стін до наклеювання шпалер

Якщо ви вирішили переклеїти (поклеїти) шпалери на стіні, є кілька речей, які ми повинні зробити в першу чергу. Застосування шпалерного клею сходу, може просто погубити всю роботу. Наступні кроки, перераховані нижче, можуть допомогти нам. Ці процедури потрібно зробити, перш ніж наклеїти шпалери на поверхню стіни.

Видаляємо старі шпалериНайперше, що потрібно зробити, це видалити старі шпалери, які все ще знаходяться на стіні. Це може бути важко, видалити їх, коли вони багато років перебували на стіні. Ми можемо використовувати скребок або подібні інструменти, щоб полегшити цю процедуру. Важливо видалити всі залишилися шпалери, а стіни залишаються голими, з чистою поверхнею. Якщо ви бачите які-небудь невеликі плями, залишки старих шпалер, потрібно ретельно очистити стіну від них.

Якщо ми виробили видалення шпалер, наступне, що ми повинні зробити, це очистити стіну. При цьому ми використовуємо абразивні чистячі засоби. Це допоможе видалити всі маленькі шматочки шпалер, що залишилися на стіні, і які не була повністю видалені скребком. Оскільки старі шпалери можуть не піддаватися, їх доводиться намочувати водою, щоб вони все ж відліпити від стіни. Ми повинні отримати на виході абсолютно сухі стіни. Так, щоб вони повністю висохли, коли ми застосуємо шпалерний клей.

Тепер, коли стіна повністю висохне, наступне, що ми повинні зробити, це закрити прогалини і крихітні отвори за допомогою штукатурки. Після висихання штукатурки, потрібно за допомогою абразивної щітки згладити будь-які нерівності поверхні. Не забувайте використовувати тільки акуратні руху при впливі абразивом на стіну. Занадто посилене шліфування може обрушити всі оштукатурені області. Ідея полягає в тому, щоб отримати гладку поверхню.

Клеїмо шпалериПісля того, як ви бачите, що стіни приведені в порядок, можна приступати до наклеювання шпалер на стіну. Виконання вищевказаних процедур перед наклейкою шпалер дуже важливо. Якщо вони не дотримуються, наші стіни залишаться з дефектами і вибоїнами, коли шпалери вже будуть наклеєні. Але при правильному проведенні підготовки до наклеювання шпалер, ми можемо легко отримати згладжені поверхні і ідеально наклеєні шпалери.

Фото Каркас