Сайт
Головна - Зовнішні роботи - Матеріали для утеплення фасадів

Матеріали для утеплення фасадів

Поговоримо про матеріали, що використовуються для утеплення фасадів будинків. Розглянемо переваги і недоліки цих матеріалів. Подивимося, які матеріали для утеплення краще в тих чи інших умовах.

Пінополістирол, поліуретан отримують в результаті реакції двох органічних матеріалів разом з водою. Коли реакція протікає, виділяється повітря, приймає форму пухирців усередині матеріалу і речовина розширюється, майже як в процесі випічки дріжджового тіста. Різні пропорції кожного інгредієнта або різні методи змішування буде приводити до різноманітних консистенцію і щільність пінопласту. Деякі форми тверді, як пластик (екструдований пінопласт, застосовувана для утеплення фасадів і термоблоків), інші дуже м'які.

Пінопласт довговічний і непроникний для вологи. Він є чудовим матеріалом для утеплення фасадів будинків. Низька щільність пінопласту, в поєднанні з пористою структурою, забезпечує відмінні теплоізоляційні властивості.

Один з найпоширеніших матеріалів, що використовуються для теплової ізоляції - целюлоза. Вона зроблена з переробленого паперу і відходів. Під час установки можна використовувати повторно. Целюлозу розпорошують по площині стіни, а потім накладають сітку або акрилову сполучну масу. Така утеплювальна прошарок з целюлози не повинна піддаватися впливу вологи, тому що волога знижує теплофой коефіцієнт. Целюлоза сама по собі дешевше, ніж скловолокно, але дорожче в установці.

Бавовна є інший поновлюваний матеріал для дому та теплоізоляції будівель. Він має такі ж параметри теплоізоляції, що й у целюлози. Бавовняні плити, листи встановлюються так само, як скловолокно або мінеральна вата, між основною несучою стіною і фасадної обробкою. Бавовна може з успіхом бути використаний в мансардних поверхах і порожнинах стін (наприклад, між двох стін з цегли). Тим не менш, бавовна в два рази дорожче, скловолокна.

Скловолокно складається з кварцового піску і переробленого скла. Переробка цього матеріалу, однак, не зовсім екологічно чиста, порівняно з іншими альтернативами. Скловолокно повинні бути встановлені правильно, щоб запобігти контакту колючого волокна зі шкірою людей.

Піна для теплоізоляції будівель створюється з природного газу та нафти, переробка яких, однак, має сильний негативний вплив на навколишнє середовище. Тим не менш, піна забезпечує виняткову ізоляцію - вона має дуже високий коефіцієнт теплоізоляції і ущільнює поверхні дуже добре. Піна дуже міцна і забезпечує більше економії енергії на одиницю площі, ізоляції протягом періоду експлуатації, ніж будь-який інший утеплювач.

Мінеральна вата складається з мінеральних ниток, отриманих з гірської породи або перероблених шлаків. Мінеральна вата є більш міцним утеплювачем, ніж целюлози і скловолокна, але вона і дорожче. Мінвата - це вологостійка та її теплоізоляція не зменшується, незважаючи на перепади температури і вологості. Мінеральна вата доступна у вигляді розпилюється маси, або у вигляді плит.

Матеріали, застосовувані для забезпечення теплоізоляції будівель, використовуються в різних комбінаціях і кількостях, в залежності від бажаного рівня ізоляції або необхідного комфорт. Кожен ізоляційний матеріал має різні значення коефіцієнта теплозахисту. Значення коефіцієнта зменшується, якщо матеріал не встановлений належним чином.

Фото Каркас