Сайт
Головна - Зовнішні роботи - Утеплення фасадів

Утеплення фасадів

Облицювання будівель навісними вентильованими фасадами стає в даний час все більш популярним. Чим же цю популярність можна пояснити? Які переваги вентильованих фасадів? Який у них дизайн, і з яких матеріалів вони складаються? Давайте розбиратися.

Підвісний вентильований фасад являє собою конструкцію закріплену на стіні будівлі. Конструкція фасаду складається з теплоізоляції, напрямних для облицювання кріплення і оболонки. Повітряний зазор забезпечує повітрообмін між теплоізоляцією і облицюванням.

Надійний захист від механічних пошкоджень стін, мабуть, головна перевага підвісних фасадів. Облицювання може бути виконана з різних матеріалів: керамічна плитка гранітна, натуральний камінь, алюмінієві та пластикові композитні панелі, цементно-волокнисті плити, тоноване скло. Ці матеріали дозволяють надати будівлі ультрасучасний дизайн. Слід зазначити, що покриття з керамограніта і натурального каменю міцні. При грамотному обслуговуванні такий фасад дуже довговічний.

Поряд з його захисно-декоративної функцією, вентильований фасад виконує ще одну не менш важливу місію, забезпечуючи теплову ізоляцію стін. Утеплювач під оболонкою фасаду дозволяє в 2-3 рази знизити тепловтрати через стіни, значного скоротити витрати на опалення.

Зовнішня облицювання будівель відіграє ключову роль в архітектурі. Вона також має важливу функцію захисту від атмосферних впливів. Фасади будинків, отже, повинні відповідати не тільки естетичним вимогам, але й міцності і теплозахисних. Це пов'язано з численними видами впливів, що впливають на фасад: механічні, хімічні, теплові та гігрометріческой не кажучи вже про людську діяльності. Значить і захист повинен бути багатошаровою, багатофункціональною.

Система зовнішнього утеплення стін дозволяє економити гроші на опаленні. Також, знижується ймовірність появи цвілі на поверхнях фасадів і стінах будинку зсередини. Зовнішня ізоляція зберігає всі стіни теплими і сухим, зводячи до мінімуму ризик утворення конденсату і підтримує стіни в хорошому стані довше.

Є два шляхи, за допомогою яких, зовнішньої ізоляції стіни допомагають зберегти фасад. Це шари для регулювання температури і вологості. Вони відповідають двом ключовим елементам зовнішньої системи ізоляції, обробки і утеплювача.

Зовнішня ізоляція дозволяє будівельним конструкціям залишатися сухими. У приморському кліматі основною причиною погіршення стану фасаду від проникнення дощової води в стіни будівлі. Завдяки зазору в шарах фасадної обробки, будь-яка волога, яка проходить через зовнішній лист обробки, буде падати, стікати вниз і тому не проникає у внутрішній шар.

Термічна втому і зовнішньої ізоляції стін. Зовнішня ізоляція зберігає в матеріалах стін будівлі постійну температуру, це знижує навантаження на конструкції (розширення і стиснення), коли вони нагрівається або охолоджуються. При монтажі утеплювача із зовнішнього боку будинку (зовнішня ізоляція) кладка основної будівлі захищена від змін температури навколишнього середовища.

Фото Каркас