Сайт
Головна - Металокаркасні - Металокаркасні будинки

Металокаркасні будинки

Металокаркасне будівництво - відносно нове явище на ринку. Металеві каркасні конструкції чудово проявили себе в промисловому та висотному будівництві, і модернізація цієї технології дозволила застосовувати її і в індивідуальному малоповерховому будівництві.

Справа в тому, що металокаркасні конструкції, що застосовуються в промисловому будівництві, надто масивні для зведення будинків котеджного типу. Для їх з'єднання застосовувалася зварювання та гідравлічне заклепування, що теж складно і дорого для масштабів приватного будівництва. Але прогрес не стоїть на місці. Винахід легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК) - став тим самим квитком для металевих каркасів в індивідуальне будівництво.

Металокаркасний будинокТрадиційно, щось нове, що з'явилося на Заході, приходить до нас з деяким запізненням. Так трапилося і з металокаркасними будинками. Але тепер і ми можемо оцінити переваги і недоліки металокаркасу, вже перевіреного європейцями та американцями.

Так що ж такого проривного в технології ЛСТК? Металеві профілі стали досить тонкими і легкими, при цьому жорсткість конструкції залишається на висоті, чого не було раніше. З'єднання в металокаркасі не вимагає ні зварювання, ні спеціальних заклепок. Кріплення виконуються саморізами, спеціальними шпильками або замками, передбаченими в самих профілях. Ці нововведення дозволяють швидко збирати каркас будинку, який обробляється і облаштовується, практично, так само, як і класичні канадські дерев'яні будинки: ОСП, мінеральна вата, вітрозахист, пароізоляція, гіпсокартон і.т.д.

Сьогодні, металокаркасні будинки становлять реальну конкуренцію дерев'яним каркасним будинкам. Ми вважаємо, що металокаркас не зможе остаточно витіснити свого дерев'яного прабатька і ці дві технології будуть розвиватися паралельно. Наша думка грунтується на тому, що як метал, так і дерево мають свої переваги і недоліки. З явних мінусів металлокаркаса в порівнянні з деревом, можна назвати наступні: Метал має високу теплопровідність. Під дією високих або низьких температур, конструкції з металу, можуть стати справжніми містками холоду і вся теплоізоляція будинку буде не ефективна. МеталоконструкціїАле цей недолік проявляється лише при помилках при монтуванні і проектуванні. Правильно обшитий металокаркасний будинок прекрасно теплоізольований. Насторожує також поведінка будинку з ЛСТК під час пожежі. Якщо дерев'яний каркас, просочений антисептиком, від вогню просто обвуглюється і досить довго зберігає свою форму, то металеві профілі під дією високих температур сильно деформуються, що знижує шанси на порятунок мешканців. Звичайно наведені недоліки можуть здатися притягнутим за вуха, власне, так воно і є. Адже це єдині недоліки...

Фото Каркас