Сайт
Головна - Металокаркасні - Проекти металокаркасних будинків

Проекти металокаркасних будинків

Металлокаркасная технологія будівництва малоповерхових будинків, прийшла на будівельний ринок країн СНД із запізненням на 5-7 років, після початку популяризації дерев'яних каркасних будинків. В принципі і батьківщина у двох каркасних технологій одна (Канада) і схожі технічні прийоми застосовуються і проекти металокаркасних і дерев'яних каркасних будинків дуже близькі, по суті - тільки от матеріали несучих конструкцій різні. Але на проектуванні це позначається мало, тільки конструктивні моменти збірки відрізняються через те, що там деревина, а там тонкий сталевий профіль. Так що, ми з'ясували, що між проектами металокаркасних і дерев'яних каркасних будинків багато спільного.

Для металокаркасного будівництва характерні проекти котеджів в один повноцінний поверх, в два поверхи або в півтора (з мансардою). Варіанти більше двох повних поверхів практикуються вкрай рідко, тому що металлокаркас конструкція хоч і досить жорстка, але розрахована на свій сегмент - малоповерхове будівництво.

Металокаркас

Можливо, в чомусь проектування та збирання металокаркасних будинків, навіть більш технологічно, ніж дерев'яних каркасних будинків - це пов'язано з властивостями самого сталевого ЛСТК профілю. Адже в деревині має місце волокниста структура, деякі відхилення властивостей деревини, дефекти - а метал ідеальний і ідентичний в будь-якій ділянці профілю. Так що, проекти металокаркасних будинків прораховуються за допомогою сучасного програмного забезпечення, буквально до сантиметра профілю і до самореза. Всі розрахунки, побудови креслень, схем, кошторисів бере на себе програма. Будуються 3D моделі будинку; архітектурні плани фасадів, поверхів, плани приміщень; конструктивні креслення і схеми складання елементів каркаса; докладні схеми монтажу комунікацій; схеми монтажу обробки.

Фото Каркас