Сайт
Головна - Каркасні будинки - Вартість каркасного будинку

Вартість каркасного будинку

Розберемо в даній статті, скільки коштує будівництво дерев'яного каркасного будинку. Постараємося освітити, з яких складових складається ціна каркасного будинку. Дізнаємося про політику ціноутворення будівельних фірм, що займаються каркасним будівництвом.

З чого ж складається вартість будівництва дерев'яного каркасного будинку.

- Вартість матеріалів і комплектуючих, необхідних для будівництва;

- Вартість проектних робіт (якщо проектування проводиться тією ж компанією, що і буде будувати);

- Вартість будівельних робіт (роботи нульового циклу, заливка фундаменту, складання каркаса, покрівля даху, оздоблення стін, утеплення, проводка комунікацій і.т.д.);

- Цінова накрутка на всі матеріали, на роботи. У серйозних будівельних компаніях розмір цієї самої накрутки складає фіксований відсоток. У підлозі шабашним конторка - цю цифру можуть брати просто зі стелі (сам бачив...). Так що будьте допитливі в цьому питанні і вибачте докладних кошторисів з цінами і вказівкою що, скільки коштує.

Звичайно, ця накрутка повинна бути. Фірма закуповує матеріали у постачальників - це само собою. Проводиться виплата зарплати архітектору, менеджерам, виконробу, технологам, будівельникам, збирачам будинку. А де ж прибуток самої фірми? Ось ця накрутка і є тим, що, по суті, заробила компанія узялася будувати каркасний будинок під замовлення.

«Апетити» у будівельних компаній бувають різні. Різні ціни на матеріали. Рівень зарплат робочим різних спеціалізацій та рівня кваліфікації - теж різний. Так що, вибирайте забудовника по собі і по своєму гаманцю.

Я розумію, що потенційних клієнтів будівельних фірм, охочих замовити каркасний будинок, цікавлять реальні цифри в у.о. Ось у конкретних фірм і дізнавайтеся ціни. Вибирайте конкретні проекти, рівень комплектації і нехай вони вам калькулюють ціну. Тут я вам цифр наводити не буду. По-перше, ціни дуже мінливі у зв'язку з ситуацією на будівельному ринку в цілому, економічної ситуації в країні й обраної компанії забудовника. По-друге, ціна каркасного будинку сильно залежить від рівня комплектації. Будинок по одному і тому ж базовому проекту може коштувати 80 000 у.о. і до 200 000 у.о. В залежності від обраних оздоблювальних матеріалів і насиченості будинку інженерними системами. Так що, дізнавайтеся реальні ціни у забудовника.

Фото Каркас