Сайт
Головна - Каркасні будинки - Відгуки про каркасно-щитові будинки

Відгуки про каркасно-щитові будинки

Ми вирішили сформувати якийсь збірний образ дерев'яного каркасного будинку в очах мешканців таких будинків. Для складання цього матеріалу ми взяли велику базу відгуків клієнтів декількох великих будівельних компаній Києва, Москви і Санкт-Петербурга, які займаються будівництвом каркасних будинків протягом останніх 7-10 років.

Відгуки про міцність і фундаментальності дерев'яних каркасних будинків. Коли вибирали технологію для будівництва свого сімейного гнізда, перелопатили безліч інформації в інтернеті. Вибір наш лежав між трьох варіантів: дерев'яний каркасний будинок; будинок з клеєного бруса; будинок з пінобетонних блоків. У ряді джерел протягало тим, що каркасний будинок не такий вже надійний, міцний і фундаментальний. Однак з міркувань швидкості споруди і бюджету, ми зупинилися саме на каркасников. До того ж, інженер компанії, в якій ми замовили будинок привів нам розрахунки на міцність і виявилося, що каркасний будинок не поступається аналогічним домівках, за іншими технологіями, які ми розглядали. І навіть перевершував їх. Живемо в своєму будинку вже 7 років - скарг немає. На міцність і надійність зокрема.

Відгуки про каркасних будинках щодо теплоти і витрат на опалення. Дуже теплий каркасний будинок вийшов у нас. Ми хотіли замовити у фірми забудовника, крім стандартної комплектації утеплювача в стінах, додаткове утеплення фасадів пінопластовими плитами. Однак нас переконали, що це не має сенсу. Навіть для відносно суворого клімату узбережжя Фінської затоки - стандартно утеплений каркасний будинок, буде дуже теплим. Ми прислухалися. Експлуатуємо будинок 4 роки. Взимку, навіть у найлютіші морози в будинку дуже тепло, навіть при установці рівня регулятора котла опалення на третину.

У нас не багата сім'я. Каркасний будинок був обраний нами багато в чому через дешевизну на тлі інших видів будівельних технологій. Нас чекав приємний сюрприз в плані економії вже в процесі експлуатації каркасного будинку. У нашого приятеля сусіда цегляний котедж практично такий же кубатури, що і наш каркасний. Так ось він платить за газ, споживаний його системою опалення в 2.5 рази більше, ніж ми, для опалення нашого дерев'яного каркасного будинку.

Відгуки про швидкість будівництва каркасников. Для тих, хто реально хоче побудувати будинок за сезон, каркасні будинки - один з кращих варіантів. Нескладний фундамент; технологічні і порівняно не времязатратние роботи по збірці каркаса; можливість проводити внутрішні роботи навіть у морози. Всі ці фактори дозволяють будувати каркасні будинки за 6-8 місяців. Якщо порівнювати з цегляним будівництвом, що займає 1.5-2 сезону або спорудою зрубу (до 3 сезонів) це реально швидке будівництво.

Відгуки про комунікації каркасного будинку. Крім стандартного набору комунікацій я хотів встановити в будинку теплі підлоги і комплекс сонячних колекторів на даху. Я побоювався, що каркасна технологія будівництва, яку я вибрав для свого майбутнього будинку, не дозволить інсталювати ці системи. На щастя, представник фірми забудовника заспокоїв мене, сказавши, що каркасний будинок прекрасно адаптований для пристрою теплих підлог та енергозберігаючих комплексів. Все дійсно було спроектовано і реалізовано на вищому рівні.

Відгуки про звукоізоляцію каркасного будинку. При проектуванні нашого каркасного будинку нам запропонували два варіанти покрівлі: металочерепицю і бітумну, м'яку покрівлю. Металочерепиця виходила дешевше, проте нам проектувальник відразу сказав, що в дощ і в сильний вітер, в мансарді буде дуже шумно. Ми там планували розташувати дитячі кімнати. Так що, заплативши трохи більше, ми все ж покрили будинок бітумною черепицею на підставі з ОСП. Вже живемо в будинку п'ять років - скарг на звукоізоляцію немає.

Коли планував замовляти каркасний будинок, я одразу спитав у архітектора з приводу звукоізоляції і можливості її максимально підвищити. Так як читав перед цим в різних джерелах, що дерев'яний каркасний будинок - не найкращий у відношенні звукоізоляції. Мої побажання були враховані. У стіни були встановлені додаткові звукопоглинальні мембрани, в перекриттях, при кріпленні чорнової підлоги, також були постелені звукоізоляційні мембрани. Звичайно, ці доповнення вилилися в деякий подорожчання проекту. Але я залишився задоволений результатом!

Відгуки про ціни на дерев'яні каркасні будинки. Відгуків дуже багато. Всі сходяться на думці, що за співвідношенням ціна / якість, дерев'яні каркасні будинки - одні з кращих на ринку. Навіть важко знайти технології, порівнянні по порядку цін з каркасними, і забезпечують такий рівень комфорту і надійності мешканцям котеджу.

Фото Каркас