Сайт
Головна - Каркасні будинки - Переваги каркасно-щитових будинків

Переваги каркасно-щитових будинків

Каркасний будинок можна будувати по декількох принциповим схемам. По-перше, просто збирати каркас будинку з погонажа, дошки, бруса прямо на будівельному майданчику. По-друге, можна збирати секції каркаса на виробництві, відразу з обшивкою ОСП плити або без неї, доставляти на будівельний майданчик вантажним транспортом і збирати каркас будинку, шляхом установки і з'єднання цих блоків, панелей. Третій варіант - складання будинку з готових стінових блоків з встановленою ОСП, пароізоляцією, утеплювачем, внутрішньою обробкою, і навіть ділянками прокладених комунікацій. Розглянемо переваги каркасно-щитових будинків, на тлі інших варіантів збірки каркаса. Чи варто купувати квартиру в багатоповерхівці - чи обрати коттедж за каркасно-щитовою технологією.

Очевидно, що монтувати каркас за місцем з пиломатеріалу (дошки) - це не найшвидший, точний і технологічний процес. Так збирають каркасні будинки або самостійні забудовники, що будують каркасний будинок своїми силами. У них просто немає виробничих площ, де можна було б виробляти збірку каркасних панелей (щитів). Також, безпосередньо каркас збирають не великі, починаючі будівельні компанії і бригади вільних шабашників, також через брак виробничих площ.

Звичайно, під поняття панелей, щитів для збірки каркасних будинків, підпадають панелі вельми різного ступеня готовності:

1.Просто каркасні секції, що представляють собою зібраний ділянку каркасної стіни, більше без нічого.

2.Секціі каркаса з дошки, до того ж обшиті ОСП плитою.

3.Полностью укомплектовані панелі: каркас, ОСП, пароізоляція, утеплювач, секції комунікацій, внутрішня обробка (вагонка, гіпсокартон).

Каркасно-щитовой будинокТреба сказати, що найбільш вдалим є перший варіант. Краще зібрати каркас з таких секцій-панелей, а потім вже вперехлест обшити ОСП плитами зовні і монтувати утеплювач, вітрозахист, пароізоляцію, комунікації і.т.д. Коли ОСП нашивається вперехлест - це дозволяє додатково зміцнити каркас, забезпечить максимальну жорсткість його конструкцій. Збирати ж будинок з повністю укомплектованих щитів-панелей - взагалі сумнівна практика.

Отже, головні переваги каркасно-щитових будинків - це:

- Висока точність і технологічність процесу виготовлення секцій каркаса і їх складання;

- Висока швидкість збірки каркаса;

- Щодо невисокі вимоги до професіоналізму монтажників;

- Мінімальний необхідний набір інструментів;

- Висока жорсткість і надійність каркасних конструкцій.

Фото Каркас