Сайт
Головна - Каркасні будинки - Проекти каркасних будинків з гаражем

Проекти каркасних будинків з гаражем

Дуже популярні проекти дерев'яних каркасних будинків з гаражем. Раз вже людина може дозволити собі будівництво власного каркасного будинку, котеджу, то покупка автомобіля або двох (для членів сім'ї), або вже відбулася, або не складе труднощів в самому найближчому майбутньому. Це очевидно з порядку цін на будинки і машини, а також необхідності в наявності транспортного засобу для сучасного жителя передмість мегаполіса. Адже зручні і відносно бюджетні дерев'яні каркасні будинки будуються переважно поблизу великих міст, в яких власне і працюють або ведуть бізнес щасливі власники заміських котеджів. Так що, перед будівництвом власного каркасного будинку, слід задуматися про місце для автомобіля (автомобілів), на ділянці забудови. Розберемо особливості проектування каркасних будинків у зв'язку з необхідністю в гаражі.

Можливі кілька варіантів, щодо розміщення автомобіля на присадибній ділянці.

- Просто на майданчику, під відкритим небом;

- Під авто-навісом;

-В окремому гаражі на 1, 2 або навіть 3 машини;

- У вбудованому, прибудованому до будинку гаражі на 1 або 2 машини.

Розглянемо уважніше ці варіанти утримання автомобіля. Ну, перший варіант дуже поганий. Тримати машину просто на вулиці, означає небажану дію атмосферних опадів. Автомобіль буде поливатися дощами, засипатися снігом, буде постійно брудним. А в морози, вимагати досить тривалого розігріву, перш ніж поїде. А то і зовсім вийде з ладу. Так що, як тимчасовий захід, можна залишати своє авто просто на вулиці. Але для постійного розміщення потрібно все ж мати, як мінімум авто-навіс, а краще - повноцінний гараж.

Авто-навіс має право на існування, як літнє укриття автомобіля. Машина буде захищена від попадання дощу, снігу і падаючого осіннього листя. Проте, взимку ті ж проблеми - снігові замети та мороз, що сковує мотор і систему подачі палива. Авто навіс, як правило виготовляють на основі каркаса з металевого профілю або бруса. Зверху криється будь-яким зручним покрівельним матеріалом.

Окремий гараж - насправді, найкраще рішення. Гараж потрібен - це факт! По-перше, автомобіль надійно захищений від усіх зовнішніх впливів, у тому числі і від морозу. По-друге, гараж дозволяє зберігати ПММ та інші необхідні для автомобіля речі, які зовсім не до місця поруч з житловими приміщеннями будинку. По-третє, гараж дозволяє чинити більш адекватний догляд за автомобілем і навіть ремонт різної складності. Але, звичайно, якщо у вас зовсім маленький ділянку забудови, буде складно розмістити повноцінний окремий гараж. Тоді слід розглядати тільки варіант вбудованого чи прибудованого до будинку гаража або відмовитися від нього зовсім.

Гараж на одну або дві машини, вбудований в каркасний будинок. Так, існують проекти каркасних будинків, де гараж виконаний або у вигляді прибудованого збоку приміщення, або у вигляді підземної стоянки, гаража. Варіант з підземним гаражем цікавий, але досить сильно здорожує будинок в цілому, тому що потрібно грунтовне підземне підвальне приміщення, де і стоїть авто. Такий підвал вимагає багато бетонування, а значить досить не дешевий. Також гараж може бути досить органічно вмонтований в конструкцію каркасного будинку. При описі окремого гаража, ми згадали, чому вбудований гараж все ж поступається окремим. Але й проекти з гаражем мають право на існування. Комусь так зручніше.

Фото Каркас