Сайт
Головна - Каркасні будинки - Проекти дерев'яних каркасних будинків

Проекти дерев'яних каркасних будинків

З кожним роком, популярність дерев'яних каркасних будинків все росте і росте. А раз є попит на будинки - їх ніхто не може зводити просто так, від балди. Потрібні якісні, професійні проекти канадських каркасних будинків. Як говориться: попит народжує пропозицію. Хороші проекти каркасних будинків з'являються на нашому ринку. Це радує.

По-перше, проектами дерев'яних каркасних будинків серйозно зайнялися професійні проектні бюро в столицях і великих містах. Звичайно, хлопцям довелося повозитися, щоб освоїти небачену заморську технологію, дерев'яних каркасних будинків. Але чого не зробиш заради додаткового доходу і підтримки реноме кращих і універсальних проектувальників, істинних і всемогутніх профі.

По-друге, цілком пристойні проекти каркасних будинків стали робити штатні архітектори проектувальники серйозних будівельних компаній. Так, спочатку не все виходило. Начисто канадські і європейські проекти передрати неможливо через серйозні відмінності у системах стандартів. Перші замовники цих фірм стали свого роду піддослідними. На їхніх будинках будівельні компанії освоювали і доводили каркасну технологію свого зразка. Але тепер, через кілька років, ці компанії склали власні технології зведення дерев'яних каркасників. І тепер будують дійсно якісні будинки, за власними проектами.

ПроектНе Боги горшки обпалюють. Так що, методом проб і ще раз проб - наші проектувальники навчилися робити якісні проекти дерев'яних каркасних будинків. Частково перейняли досвід канадських проектувальників, адаптували до наших матеріалів і умов - і все вийшло!

В принципі, проект каркасного котеджу - досить складний комплекс технічної документації. Слід розуміти, що каркасна технологія дозволяє прорахувати проект будинку дуже докладно, буквально до сантиметра дошки, до цвяха. Такий трудомісткий проект і коштує не дешево. В іншому, ціни на хороші проекти завжди були і будуть високі. І на тлі інших проектів: дерев'яних, блокових, цегляних - каркасні нітрохи не відрізняються за ціною. Звичайно, великі трудомісткі розрахунки, графічні побудови, складання кошторисів - беруть на себе спеціалізовані комп'ютерні програми для проектування каркасних будинків і конструкцій. Але не варто применшувати ролі конструкторів, які зуміли освоїти і приборкати ці «буржуйські» програми. Та ще переналаштувати їх на наші стандарти.

Проект каркасного будинку

Типовий проект дерев'яного каркасного будинку складається з наступних складових:

- Архітектурна частина (плани поверхів будинку, види фасадів, дахи, 3D модель будинку);

- Документація до робіт нульового циклу (розмітка ділянки, фундамент);

- Конструкторська частина (креслення секцій каркаса, схеми складання стін, перекриттів, кроквяної системи);

- Схеми монтажу комунікацій в будинку і розрахунок обладнання;

- Вказівки для робітників зі складання;

- Кошториси матеріалів.

Фото Каркас