Сайт
Головна - Енергозбереження - Сонячні колектори

Сонячні колектори

Установка сонячних батарей (колекторів) досить популярний захід для економії енергії. І якщо повністю опалювати будинок одними сонячними колекторами вельми проблематично, то забезпечити гаряче водопостачання можна з повна, і ще надати підтримку основній системй опалення в зимовий період.

Сонячний колектор влаштований досить просто. Основа має покриття з високим коефіцієнтом поглинання. На основі укладається система мідних труб, в яких циркулює спеціальна рідина-теплоносій. Трубки входять в теплообмінник, де віддають тепло в систему опалення та гарячого водопостачання. Віддавши своє тепло в систему, теплоносій остигає і знову повертається в колектор.

Як працює сонячний колектор

Що характерно, сучасні сонячні колектори працюють не тільки від прямих сонячних променів, але і від розсіяних рідкими хмарами, що значно розширює можливості системи і дозволяє підігрівати воду в системі, навіть в пасмурні дні.

Сонце дає Землі величезну кількість енергії! Якби зуміло людство освоїти хоча б 1% цієї енергії, відпала б будь-яка необхідність у нафті, газі та інших джерелах енергії. Є на д чим замислитися!

Якщо вас зацікавила установка енергозберігаючих систем у вашому будинку, звертайтеся за консультацією до наших партнерів, експертам у галузі енергозберігаючих систем, теплових насосів і сонячних енерго-систем - www.GazaNet.com.ua (044) 227-52-68, (067) 144-52-52. Вони знають все про енергозбереження!

Фото Каркас