Сайт
Головна - Енергозбереження - Тепловий насос

Тепловий насос

Найбільш прогресивною системою енергозбереження на сьогоднішній день є Тепловий насос. Інформація про конструкцію, принцип дії теплових насосів, а також про їх основні переваги, піде мова в цьому огляді.

Енергія сонця поступово накопичується в ґрунті, воді, атмосфері. Ця енергія дуже довго утримується і забезпечує стабільно високу температуру навколишнього середовища – на цьому заснована робота теплового насоса.

Внутрішній механізм роботи теплового насоса заснований на процесах випаровування і конденсації під тиском. По суті, тепловий насос – це всім нам знайомий холодильник, тільки навпаки. У складі теплонасоса є компресор, що створює тиск і працює на електриці. Рідина при випаровуванні (в зовнішньому контурі теплонасоса) поглинає тепло з зовнішнього середовища, а у внутрішньому контурі конденсується і віддає тепло в систему опалення. При витратах енергії на нагнітання тиску компресором в 10кВт, виробляється 30-40кВт енергії. Саме тому тепловий насос так швидко окупається!

Тепловий насос має дві підсистеми: приймач тепла і внутрішній функціональний блок. Якщо є в розпорядженні невелика ділянка землі біля будинку, то в якості приймача тепла застосовується вертикальний ґрунтової зонд. Якщо в розпорядженні є значна земельна ділянка, застосовується укладання земляного колектора під великою площею. Також існують варіанти приймачів тепла з ґрунтових вод і зовнішньої атмосфери.

Зазвичай всередині теплового насоса передбачається бак для нагріву води, яка потім подається в систему гарячого водопостачання (ГВП). Режимами роботи теплового насоса можна управляти, забезпечуючи необхідний комфорт в будинку.

Тепловий насос використовує невичерпне джерело енергії, поки горить Сонце і прогріває земну атмосферу і землю – тепловий насос буде актуальний. Теплові насоси – це екологічно чисте джерело енергії. Безпека теплових насосів також на висоті, у зв'язку з відсутністю відкритого вогню, і палива як такого. Управління тепловим насосом повністю автоматичне, що гарантує комфорт в будинку.

Якщо вас зацікавила установка енергозберігаючих систем у вашому будинку, звертайтеся за консультацією до наших партнерів, експертам у галузі енергозберігаючих систем, теплових насосів і сонячних енерго-систем - www.GazaNet.com.ua (044) 227-52-68, (067) 144-52-52. Вони знають все про енергозбереження!

Фото Каркас