Сайт
Головна - Металоконструкції - Ковані решітки

Ковані решітки

Металеві решітки. Захистити своє житло або офіс від небажаного вторгнення дозволять міцні сталеві грати на вікнах. Залізо завжди було символом надійності і безпеки. Крім своїх захисних функцій, грати можуть істотно прикрасити будинок.

Металеві решітки. Ковані сталеві грати мають широке застосування, як у захисних, так і декоративних цілях. Ковані решітки монтуються на вікнах нижніх поверхів багатоповерхових будинків, вікнах котеджів, офісів. Гратчасті елементи застосовуються в металевих та комбінованих парканах, воротах, поручнях, перилах тощо. Сталеві решітки можуть бути як простої конфігурації, так і різнокольорові декоративні, прикрашені складними поєднаннями художніх кованих елементів.

Основними матеріалами для виготовлення кованих решіток, є сталевий пруток круглого перерізу діаметром 10мм, і квадратного перетину 10 і 12мм, профтруба відповідних перерізів для виконання периметрів, а також різні ковані елементи. Ковані решітки забарвлюються в різні кольори. Найбільш популярні: чорний, білий, металік.

Декоративна решітка на вікні Металеві решітка з виносом

Для більшої ефективності захисту вікон виготовляється особливий вид грат - «з виносом». Винесення представляє собою опуклість нижній частині решітки. Така особливість утруднює доступ безпосередньо до шибки. Винесення, як і вся решітка, може прикрашатися ковкою. Додаткова складність геометрії надає гратам з винесенням особливу виразність.

Фото Каркас