Сайт
Головна - Металоконструкції - Металеві перила

Металеві перила

Металеві поручні, перила, огорожі невід'ємний елемент балконів, лоджій, терас, містків, сходів, альтанок, малої ландшафтної архітектури, парків, набережних. Гарні й міцні ковані перила та огорожі привносять особливий шарм в різні елементи архітектури.

Металеві поручні виготовляють із сталевого прута різних перетинів. Також застосовується профтруба. А декоративну функцію несуть різноманітні ковані елементи, які і додають гратам поручнів і огорож елегантність і красу. Традиційно огорожі і поручні мають чорний колір, але можливе застосування й інших кольорів, залежно від вимог ситуації.

Ковані поручні Перила тераси

Металеві поручні балконів і лоджій гарантують безпеку і безперечно прикрашають будь-який котедж або будівлю. Перевага металу перед деревом в даній ситуації незаперечно: сталь не гниє і не піддається такому руйнуванню від вологи як деревина (природно, наявність антикорозійного покриття - обов'язкова умова).

Декоративні ковані поручні Ковані прикраси сходів

Широке застосування метал має в парковій архітектурі і ландшафтному дизайні. Невеликі містки, ажурні альтанки в Пушкінському стилі, мініатюрні огорожі та багато іншого - це метал, сталеві ковані вироби різної геометрії і конструкції. Якщо ви упорядковують свій двір, робите зону відпочинку, неодмінно знайдіть місце для конструкцій з металу з ажурною ковкою. Ці довговічні і неповторно красиві елементи добре впишуться в дизайн, і будуть радувати ваше око своєю строгою, але вишуканою сталевий красою.

Фото Каркас