Сайт
Головна - Металоконструкції - Металеві сходи

Металеві сходи

Металеві сходи. Декоративні металеві сходи - прекрасна прикраса будь-якої будівлі, незалежно, ззовні ці сходи або всередині. Декоративні ковані елементи здатні перетворити буденні металеві сходи на справжнє свято, і міні-шедевр.

Метал є традиційним матеріалом для виготовлення сходів і їх елементів. Сучасна металеві сходи - це втілення надійності та елегантності. Несучі сталеві опори забезпечують максимальну надійність, а декоративні ковані елементи чудово доповнюють сходи.

Сходи з металу та дерева Зовнішні металеві сходи

Сходи можуть виготовлятися повністю з металу, а також бути комбіновані з застосуванням дерева і сучасних полімерних матеріалів. Суцільнометалеві сходи, при цьому, мають все ж дещо обмежену сферу застосування, в порівнянні з комбінованими. Найбільш часте поєднання: металевий опорний каркас і поручні з дерев'яними сходинками і поручнями. Також, популярним є застосування декоративних кованих поручнів в сходах з деревини. Різноманітні матеріали та їх поєднання дають великий простір для дизайнерів інтер'єрів і виробників сходів.

Металеві сходи конкурують з дерев'яними у внутрішніх приміщеннях. Але в якості матеріалу для зовнішніх сходів - немає рівних металу. Тут, під впливом агресивних атмосферних впливів, метал проявляє свої кращі якості. Будучи захищеним антикорозійними покриттями, метал робить сходи по-справжньому довговічними. Доповнення поручнів металевих сходів художніми кованими елементами підкреслює міць конструкції і створює особливий затишок.

Фото Каркас