Сайт
Головна - Металоконструкції - Козирки металеві

Козирки металеві

Металеві козирки. Козирок над входом в будинок, магазин, офісний центр - річ необхідна. Ця нехитра металева конструкція виручить, коли у зливу треба знайти ключі і швидше потрапити додому. Козирок захистить від прямих сонячних променів вхідні двері, запобіжить скупчення вологи на ганку. Крім всіх практичних переваг, козирок несе і декоративну функцію. Сталевий каркас з акуратним полімерним покриттям може бути прикрашений різними візерунками з кованих елементів. Така прикраса козирка додасть додаткову привабливість всій будові.

Козирок представляє собою зменшений і спрощений варіант навісу. Основними відмінностями козирка від навісу є габарити (козирок зазвичай менше) і спосіб кріплення (навіс будується на вертикальних опорах, а козирок кріпиться до стіни будівлі). Основою козирка є каркас із сталевого прутка квадратного, рідше круглого перерізу. Каркас кріпиться до фасаду будівлі над входом, дверима або воротами. При великих габаритах козирка передбачаються додаткові металеві опори. Геометрія металевого каркаса козирка може бути різною. Арочний тип найпоширеніший. Проте роблять козирки і з ламаною поверхнею, двосхилі і навіть сферичні.

Козирок над дверима Козирок прикрашенный ковкою

Зверху на жорстким сталевим каркасом кріпиться покриття з профнастилу, полікарбонату або листового металу. Дані матеріали мають багато колірних рішень, що розширює можливості в дизайні козирка і будівлі в цілому. Крім того, каркас козирка може бути прикрашений художнім куванням, що зробить конструкцію ще більш виразною і привабливою.

У деяких випадках, наприклад, при складній геометрії вхідного ганку, можливе використання козирка з кількома ярусами. Такі ситуації бувають характерні для входів у магазини, великих офісних центрів тощо. Але в більшості випадків, металевий козирок - досить проста конструкція.

Фото Каркас