Сайт
Головна - Металоконструкції - Навіси для авто

Навіси для авто

Металеві авто-навіси використовуються для захисту вашого автомобіля. Ці конструкції на базі металевого каркаса і тенту з профнастилу або полікарбонату, звичайно, не замінять гараж, але цілком пристойно захистять ваш «залізний екіпаж» у міжсезоння або влітку.

Металеві навіси - вкрай корисний архітектурний елемент. За допомогою навісу можна облаштувати зону відпочинку, веранду, накрити виїзд з гаража або навіть замінити його в якійсь мірі, просто ставлячи автомобіль під навіс.

Навіс над гаражем Авто-навіс

Основою конструкції навісу є опорні стовпи із сталевої труби або іншого сорту металопрокату. На опорах монтується металевий каркас із сталевого прутка, що забезпечує жорстке і надійне кріплення покриття навісу. Як матеріал покриття навісу використовується профнастил або листи полікарбонату. Варіації конструкцій самої навісу, вибір колірного рішення матеріалу покриття, а також застосування декоративної ковки здатне перетворити суворий навіс у твір мистецтва.

Автомобільний навіс Козирьок

Відокремленим видом металевих навісів є навіс для автомобілів - авто-навіс. Виконаний за всіма правилами, такий сталевий тент відмінно захищає машину від атмосферних опадів, бруду, опадаючої листя, частково від вітру і снігових заметів. Звичайно, ніякої авто-навіс не замінить повноцінний гараж. Однак, як літній або тимчасовий варіант - це відмінне рішення.

Фото Каркас