Сайт
Головна - Металоконструкції - Паркани із профнастилу

Паркани із профнастилу

Металеві паркани. Металеві паркани виготовляються двох основних видів: з профнастилу, і гратчасті. Забір може бути, як звичайний так і прикрашатися кованими елементами, та їх комбінаціями. Метал дозволяє втілити різноманітні цікаві композиції.

Металеві паркани поділяються на два основних види: з профнастилу та гратчасті. Про особливості металевих огорожах розповідається в цьому матеріалі.

Металеві паркани з профнастилу. Профнастил дозволяє створювати якісні і порівняно недорогі паркани та огорожі. Широка колірна гамма і легкість в обігу робить цей матеріал дуже популярним. Забір набирається з полотен профнастилу, прикріплених до опорних стовпів різних конструкцій. Жорсткість листам профнастилу, якщо необхідно, надається додатковими сталевими рамами або направляють з куточка або профтруби. Паркани із профнастилу частіше виконуються як окремі конструкції і рідко комбінуються з цегляними або бутовими парканами.

Кований забор з кольоровим полікарбонатом Забор з профнастилу

Ковані паркани. Гратчасті ковані паркани виконуються із сталевого прутка круглого або квадратного перерізів. Застосування кованих елементів робить такі паркани дуже красивими й елегантними. У плані колірних рішень - це, в основному, класичний чорний, але можливі будь-які варіанти. Ковані забори виготовляють як окремі конструкції, а також в якості додатків до цегельних або кам'яних огорож. Поєднання декоративного кам'яного паркану з кованої сталевий огорожею, прикрашеної куванням - робить паркан неповторним. Для підкреслення краси візерунка сталевий огорожі, до кованому паркану кріпиться підкладка з різнобарвного полікарбонату.

Металевий паркан прекрасно підійде як для огорожі ділянки індивідуальної забудови, так і для громадських будівель, парків, промислових об'єктів.

Фото Каркас