Сайт
Головна - Металоконструкції - Ворота металеві

Ворота металеві

Металеві ворота. Ворота виготовляються з листового металу, профнастилу або гратчасті із сталевого прутка різного перерізу. Ефектно виглядають і користуються попитом металеві ворота в яких комбінується листовий метал і гратчастий візерунок. Для надання неповторності й шляхетності використовуються ковані декоративні елементи різних конфігурацій.

Металеві ворота класифікуються за матеріалом та способом відкривання. У даному огляді описуються основні види та характеристики металевих воріт.

Для виробництва воріт використовуються: листовий метал, профнастил, профтруба, сталевий пруток квадратного або круглого перерізу, додаткові ковані елементи. Різні комбінації зазначених металевих елементів дозволяють широко варіювати конструкцію воріт, а також, їх зовнішній вигляд. А застосування різних фарб і покриттів для металу, в рази розширює модельний ряд металевих воріт.

Що стосується способу відкривання, ворота поділяють на розпашні, висувні (одне полотно), розсувні (дві стулки), а також розпашні з автоматичним відкривачем.

Металеві ворота Ворота з листового металу

Ворота з листового металу. Даний вид воріт монтується на основі листа сталевого прокату товщиною 2мм. Сталевий лист покриває всю поверхню полотна воріт. Каркасом для листового металу служить сталева профтруба 20х40 і 20х20 (можливі й інші варіації). За способом відкриття, ворота з листового металу переважно розстібні. Хоча, можливий і висувною варіант. Поверхня листа крім фарбування може прикрашатися комбінацією сітки із сталевого прута з декоративними кованими елементами. Така прикраса підкреслює природну міць металевих воріт і додає індивідуальність, так як комбінацій кованих елементів і сталевого прутка - незліченна безліч. Є простір для фантазії.

Ворота з профнастилу Вертикальні ворота

Ворота з профнастилу. Дуже поширений варіант металевих воріт. Популярність цього виду воріт забезпечена широким вибором колірних рішень самого профнастилу, невеликою масою, а також порівняльної дешевизною. Ворота з профнастилу дозволяють застосовувати всі чотири основні варіанти відкривання, що робить їх лідером серед всіх видів металевих воріт.

Ковані ворота Ворота з полікарбонату

Ковані ворота. Даний вид являє собою сталеві грати різної геометрії. Прикраса кованих воріт декоративними кованими елементами робить з нудної стандартної конструкції справжню художню композицію. Ковані ворота найчастіше виконуються як орні.

Фото Каркас